Anasayfa / FLAŞ HABER / Yahşide su borusu patladı

Yahşide su borusu patladı

 Bodrum da içme su hattı borusu patladı. Patlama sırasında yoldan geçen otomobil sürücüleri neye uğradığını şaşırdı. Saniyeler içerisinde sokak göle döndü.

  Ortakent – Yahşi mahallesi Kargı caddesi üzerinden bulunan içme suyu ana isale hattı bir anda patladı. Trafik yönünden çok işlek olan caddeden geçen araçlar patlama sonrası adeta  göle dönen sokaktan güçlükle geçebildiler. Cadde baştan aşağı dereye dönerken, daha sonra tüm cadde çamurla kaplandı. Asfaltların patladığı, evlerin bahçelerinin suyla dolduğu patlama sonrası Muski ana vanadan suyu keserek bölgede çalışma başlattı. 5 metre derinliğinde 6 metre genişliğinde oluşan çukur ise görenleri şaşkına çevirdi.

Alıntılanan metni gizle

Patlama anları güvenlik kamerasında

Patlama anında bir sitenin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde bir anda patlayan su borusu asfaltı patlatıyor. Patlayan asfalttan çıkan suyu gören araç sürücüleri otomobillerini kurtarmak için hızlı bir şekilde yoldan geçmeye çalışıyor. Kazaya neden olan  patlama sonrasında tüm cadde göle dönmesiyle birlikte yol trafiğe kapanıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Büyükşehir Okulları Dezenfekte Ediyor

  Muğla Büyükşehir Belediyesi 21 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi ...