Anasayfa / FLAŞ HABER / TÜRSAB BODRUM YTK MAY AJANS İLE EL SIKIŞTI

TÜRSAB BODRUM YTK MAY AJANS İLE EL SIKIŞTI

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yöre Temsil Kurulu(YTK), ajans hizmetleri ve sosyal medya hesaplarının yönetimi için May Ajans ile el sıkıştı.

Geçtiğimiz 28 Temmuz günü Bodrum YTK Ofisi’nde yapılan seçimle yönetime gelen TÜRSAB Bodrum YTK Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, Rukiye Dengiz, Barbaros Güneş, Hafize Dilek Öz, Gönül Bıdık, Cumhur Kısa ve Mehmet Fakkuşoğlu’ndan oluşan yönetim kurulu tarafından alınan karar ile TÜRSAB Bodrum YTK Ofisi’nin tüm ajans hizmetleri için el sıkışan Ayşegül Ülkü, Geçtiğimiz gün itibari ile hizmet vermeye başladı.

Ayşegül Ülkü tarafından kurulan ve bünyesinde hepsi alanında uzman, 11 kişilik bir ekiple çalışan May Ajans, büyük şehirlerde iş yapan büyük ajansların verdiği tüm hizmetleri Bodrum’da müşterilerinin ayağına getirmeyi başarmıştır.

Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran May Ajans, TÜRSAB Bodrum YTK için, bir yıl süresince grafik, tasarım, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, PR hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri ve günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya yönetimi gibi hizmetler üretecektir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

OKALİPTUS AĞAÇLARINDA BUDAMA İŞLEMİ TAMAMLANDI

  Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Cafer Paşa Caddesi ...