Anasayfa / FLAŞ HABER / Sektör Profesyonelleri Yalıkavak Marina’da Buluşuyor

Sektör Profesyonelleri Yalıkavak Marina’da Buluşuyor

“2. TYBA Yacht Charter Show”
9 – 12 Mayıs 2019 Tarihlerinde Yalıkavak Marina’da

Yalıkavak Marina, 9 – 12 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek ‘2. TYBA Yacht Charter Show’a ev sahipliği yapıyor. Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği (TYBA) tarafından düzenlenen ve 4 gün sürecek etkinlikte uluslararası yat kiralama şirketleri, yerli ve yabancı sektör profesyonelleri, yat kaptanları ve mürettebatları bir araya gelecek.

Yalıkavak Marina sponsorluğunda, dünyanın en önemli uluslararası yat kiralama şirketlerinin davet edildiği ve sadece sektör profesyonellerine özel düzenlenen ‘2. TYBA Yacht Charter Show’da bu sene Charter Filosundan yaklaşık 60 lüks yat yer alacak. Etkinlikte bu yıl bir ilk olarak, sezon açılışı kapsamında mürettebata özel bir parti de düzenlenecek.

TYBA Charter Show’a bu yıl ikinci kez sponsor olan Yalıkavak Marina, deneyimli kadrosu, özel tasarlanmış tesisleri ve eşsiz konumu ile, ticari veya özel mega yatlar için en elverişli ve konforlu merkez olma özelliği taşıyor.

YALIKAVAK MARİNA HAKKINDA:
İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından Süper Yat Marinaları kategorisinde 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan super yatlara hizmet vermektedir. Yalıkavak Marina, 100’den fazla markaya, gurme restoranlara, kafelere ve kulüplere, çeşitli eğlence mekanlarına ve çocuklara özel spor etkinliği imkanı sunan Y-Kidz’e ev sahipliği yapmaktadır. Yalıkavak Marina markası altında Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi yıl boyunca üstün hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Burada Herşey Sizin İçin!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Muğla OBM Araç Parkına Taze Kan

  Muğla Orman Bölge Müdürlüğü araç parkına ormancılık faaliyetleri ve orman yangınlarıyla ...