Anasayfa / HABERLER / ASAYİŞ / BODRUM LOTO TALİHLİSİNİ ARIYOR

BODRUM LOTO TALİHLİSİNİ ARIYOR

1 haftadır devreden Süper Loto’nun bugünkü çekilişinde 6 bilen bir kişi Bodrum’dan çıktı.
26.181.291,75 TL kazanan talihlinin kuponunu Çarşı Mahallesindeki Pina Marketten yatırdığı öğrenildi. Büyük ikramiyenin Bodrum’a çıkması ilçede büyük heyecan yaratırken, talihlinin kim olduğu merak konusu oldu.
İşte öakinenin oynadığı şanslı numara 10 11 22 24 42 43
Bileti satan işyeri çalışanı Mustafa Göymen “kimin aldığını bilmiyoruz. Çok müşterimiz var, ayrıca gelen geçen de çok bakalım kime çıktığı ortaya çıkacakmı” dedi
Pina market adlı işyeri Mehmet Kantürk, Emrah Erbektaş ve Özgür Erbektaş adlı üç ortağa ait. Üç ortak süper lotonun müşteri tarafından oynatılmadığını , makine tarafından oynandığındı belirterek saat kaçta oynandığı müşteri güvenliği nedeniyle Milli Piyango İdaresi tarafından gizli tutulduğu için bilemediklerini söylediler.
Bodrum özellikle yaz aylarında iğne atsan yere düşmeyecek kadar insan kalabalığı olan en işlek olan Cumhuriyet caddesinde bulunan Süper Loto bayii önünde meraklı insanlar gelerek gelen geçeni izliyorlar. Bodrum sokaklarında işyerleri önünde toplanan insanlar ah keşke oynasaydım, benim çok ihtiyacım var dı gibi sohbetler yaşanıyor.,
ADEM DELİCE Belediye Çavuşu: Bu loto bana çıksaydı arkadaşlarına yemek ısmarlardım. Daha sonra ailemle kendimize bir yatırım yapmayı düşünürdür.
Demet Koca : Bodrum da bir otantik turistik ürünler satan bir mağaza da çalışan Demet Koca: Nişanlıyım, yakında evleneceğim. Böyle bir para ile önce eşimle kendimize güzel bir yaşam kurardık. Bana çıkmasını gerçekten çok isterdim. Lotoyu satan işyeri karşımızda . Kime çıktığı belli değil ancak sağlıkla nasip olmasını dilerim.
Muhammet Torun. Bodrum da restoran işletiyorum böyle bir para bana çıksaydı Bodrum a bir cami yaptırır daha sonra aileme harcardım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODTO MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİNE DEVAM EDİYOR

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ...