Anasayfa / FLAŞ HABER / YAĞIŞ BODRUM DA HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

YAĞIŞ BODRUM DA HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

Bodrum’da öğleye doğru etkili olan sağanak yağışta otelleri su bastı, bazı araçlar yağmur sularında sürüklendi.

Sabaha karşı yağan yağış, bir süre ara verdikten sonra öğleye doğru yeniden başladı. Şiddetli şekilde yağan yağmur, yine cadde ve sokaklar göle döndü. Yapılan uyarılara rağmen, dere yataklarına bırakılan araçlar yağmur sularında sürüklendi.  Bodrum girişinde bulunan bir konut

TRAFİK AKIŞI DURDU

Bodrum Kıbrıs Şehitleri Caddesi Hastane Kavşağı ile Lise Kavşağı arasında mazgalların çöplerle tıkanması sonucu su birikintileri oluştu. 2 aracın su birikintisinde arıza yapması sonucu trafik durdu. Polis, zabıta ve itfaiye ekiplerinin bölgede yaptığı çalışma sonrası trafik normale döndürüldü.

Bodrum merkezdeki cadde ve sokakların dereye dönmesi sonucu araçlar güçlükle ilerleyebildi. Belediye Meydanı’na gelen yağmur suları da trafik akışını olumsuz yönde etkiledi.

5 YILDIZLI OTEL SULAR ALTINDA KALDI

Torba Kaynar mevkisindeki 5 yıldızlı bir oteli ise dere vurdu. Otelin büyük bir kısmı sular altında kaldı. Otel personeli suyu tahliye etmek için yoğun çaba harcadı. Oteldeki misafirlerin ise tahliye edildiği öğrenildi.

Öte yandan ilçedeki kimi yerli ve yabancı turistlerin yağmura rağmen sokaklarda yürüyüş yaptıkları ve ilçe merkezinde yoğunluk oluşturdukları görüldü.
KENT HABER HAMDİ YÖRÜR

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...