Anasayfa / FLAŞ HABER / SESLERİNİ MAY AJANS İLE DUYURUYORLAR
cof

SESLERİNİ MAY AJANS İLE DUYURUYORLAR

 

Uzun yıllar Turgutreis Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü iken, oğlu Mehmet Kılınç ile birlikte 2010 yılında kurduğu May Ajans sayesinde Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran Ayşegül Ülkü, başta İnşaat, gıda ve turizm olmak üzere, Bodrum’da faaliyet gösteren onlarca firmanın çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Yalıkavak Spor Kulübü, Kırçiçeği Bodrum Basketbol gibi sosyal projelere destek veren, çalıştığı her firmaya verdiği Bodrum’un iş insanlarını bir araya getiren Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği BESİAD gibi sivil toplum kuruluşlarına da tam kapsamlı bir ajans hizmeti sağlıyor.

May Ajans bünyesinde hepsi alanında uzman bir ekiple çalışan Ayşegül Ülkü, büyük şehirlerde iş yapan büyük ajansların verdiği tüm hizmetleri Bodrum’da müşterilerinin ayağına getiriyor. Grafik, tasarım, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, PR hizmetleri, web tasarımı, yapım hizmetleri ve günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya yönetimi gibi hizmetler üreten ve bunların tamamı için 11 kişilik bir kadro ile çalışan May Ajans, bunun yanı sıra, proje bazlı lansman ve etkinlik organizasyonları da gerçekleştiriyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODRUM DA MÜLTECİ FACİASI 12 ÖLÜ

Bodrum’da yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan göçmenlerin bulunduğu tekne Akyarlar ...