Anasayfa / FLAŞ HABER / İsmail Altındağ’ı sevenleri son yolculuğuna uğurladı

İsmail Altındağ’ı sevenleri son yolculuğuna uğurladı

ALTINDAĞ’A ACI VEDA

Bodrum’da otomobiliyle denize düşerek yaşamını yitiren Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, doğup büyüdüğü ve 3 dönem belediye başkanlığını yaptığı Yalıçiftlik Mahallesi’nde toprağa verildi. Altındağ’ı yaklaşık 8 bin kişi son yolculuğuna uğurladı.

Bodrum Belediyesi önünde düzenlenen törenin ardından İsmail Altındağ’ın cenazesi Yalıçiftlik Mahallesi’ne getirildi. Altındağ’ın çok sevenleri, cenaze töreni için Yalıçiftlik’e akın etti.

Aşağı Çiftlik Camii’nde düzenlenen törene, ailesi ve yakınlarının yanı sıra İzmir Vali Yardımcısı ve Bodrum eski Kaymakamı Cumhur Güven Taşbaşı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla eski Milletvekili Fevzi Topuz, siyasi partilerin ilçe başkanları, oda başkanları, STK temsilcileri, Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna ve yaklaşık 8 bin seveni katıldı.

İkindi ezanının okunmasının ardından cenaze namazını İlçe Müftüsü Dr. Ali Ünal kıldırdı. Helallik alınmasından sonra Altındağ’ın cenazesi Aşağı Çiftlik Mezarlığı’na defnedilirken yakınları ve sevenleri taziye dileklerini kabul etti.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BİLİM ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Bodrum’da okullarda gerçekleştirilen Bilim Şenlikleri başladı. Bodrum Çırkan Mahallesi’ndeki Şehit Mahmut Coşkunsu ...