Anasayfa / HABERLER / ASAYİŞ / Evinde esrar eken şahıs “ben şifa için esrar ekdim” dedi.

Evinde esrar eken şahıs “ben şifa için esrar ekdim” dedi.

Evinde esrar eken şahsın savunması herkesi şok etti

Bodrum da düzenlenen operasyonda evinde skunk bitkisive tohumu çıkan M.Y’nin savunması herkesi şaşırttı. M.Y adliye girişinde “Ben şifa için esrar ektim, kenevir ektim. Cenabı Allah’ın ürettiği otu ektim” dedi.

Bodrum Narkotik suçlarla mücadele grup amirliği esrar ve skunk maddesi yetiştirdiği iddia edilen 2 şahsın evine baskın düzenledi. Eş zamanlı olarak  İçmeler ve Torba mahallesinde bulunan 2 eve düzenlenen operasyonda M.Y ve H.H.C. gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Adliye girişinde M.Y isimli şahsın ben şifa için esrar ekiyorum demesi herkesi şok etti. M.Y Bodrum adliyesi girişinde bağırarak ““Ben şifa için esrar ektim, kenevir ektim. Cenabı Allah’ın ürettiği otu ektim. Eğer bunun bedeli ceza evine girip, acı çekmekse, çekerim. Allah’ın taktirine bırakıyorum. Ben şifa için esrar ektim” dedi.

Evinde iklimlendirme sistemi bulundu

Ben şifa için Esrar ekiyorum diyen M.Y’nin İçmeler mahallesindeki evinde iklimlendirme sistemine ait çok sayıda materyal, 5 kök skunk bitkisi, 167 gram skunk maddesi, 17 gram skunk tohumu, çok sayıda kilitli poşet ele geçirildiği öğrenildi.

3 bin 500 liraya villa kiralamış

Torba mahallesinde villa kiralayan H.H.C. isimli şahsın evinde ise kurulu vaziyette iklimlendirme sistemine, toplamda 8 kilo 300 gram ağırlığında, uzunlukları 70-80 cm 15 kök skunk bitkisi, yaş halde 755 gram skunk bitki yaprağı, 13 adet ecstasy hap, 7 gram skunk maddesi,  110 gram skunk bitki tohumu, 2 adet hassas terazi, çok sayıda kilitli poşetler ele geçirildiği bildirildi.

Adliyeye getirilen M.Y. ve H.H.C. isimli şüpheliler uyuşturucu madde ticareti yapma ve 2313 sayılı kanuna muhalefet suçundan adliyeye sevk edildi.  Zanlılar daha sonra  tutuklandı.

Tuba Ayhan Hamdi Yörür

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Dikkat! Sağlıksız ve yetersiz uyku bağışıklığı vuruyor

BU 9 YANLIŞ UYKUNUN FAYDASINI AZALTIYOR! Gribal salgın tüm hızıyla etkisini gösterirken ...