Anasayfa / FLAŞ HABER / CAFE BEATLES AÇILIYOR

CAFE BEATLES AÇILIYOR

Bodrum’a farklı bir konsepti taşıyan Cafe Beatles Bodrum, 1 Haziran Cuma günü saat 19.00’da düzenlenecek bir kokteyl ile kapılarını açıyor.

Bodrum gece hayatının en önemli mekânlarında toplamda 18 yıldır hizmet veren Murat Oğan ve uzun yıllar Zürich Bar, Cafe Beatles gibi mekânları ile İstanbul gece hayatına hizmet veren Metin Gençdoğan’ın işletme ortağı oldukları Cafe Beatles Bodrum farklı bir tarz ve anlayışla hizmet verecek.

Murat İlkan ve Metin Türkcan’ın kurucusu olduğu Akustik Proje gurubunun canlı performansı ile kapılarını Bodrum’a açan Cafe Beates, bir kokteyl bar olarak kişiye özel kokteyllerin sunulacağı bir bar olmanın haricinde işinin uzmanı Baristaların kahve sunumları ile de kahve tutkunlarının vazgeçilmez mekânlarından biri olacak.

Gerek dekoru, gerek işletme anlayışı olarak 60’lı ve 70’li yılların o unutulmaz şarkılarını yine orijinal plaklardan misafirlerine dinletecek olan Cafe Beatles Bodrum, yarattığı bu konsepti ile Bodrum’da emsalsiz bir işletme olarak ön plana çıkıyor. Haftanın belirli gün ve saatlerinde, akustik performansları ile sahnesinde ağırlayacağı müzisyenleri ile de fark yaratacak olan Cafe Beatles Bodrum’da canlı performanslar haricinde ise her zaman en kaliteli müziğin peşinden giderek, kendisine bir koleksiyon oluşturan Metin Gençdoğan’ın plak arşivinden çalınacak müzikler misafirlerine adeta bir müzik şöleni sunacak.

Tasarımını Mimar Özge Çağlar’ın yaptığı The Beatles Cafe & Bar, her detayı ince ince düşünülmüş, hem müzikte, hem lezzette kalitesiden ödün vermeden, Bodrum’da yaşayanların ve Bodrum’a gelenlerin sıklıkla uğramak isteyeceği bir mekan olacak.

Bir döneme damgasını vuran Aya Nikola Kilisesi kalıntılarına komşu olarak,  Çarşı Mahallesi Taşlık Sokak No:3’te hizmet vermeye başlayan Cafe Beatles Bodrum, bir mahalle barı olarak Bodrum’un bu alandaki açığını da kapatmış olacak.

1 Haziran 2018 Cuma günü saat 19.00’da yapılacak olan açılışımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

POLİSTEN AYAKKABI VE TOP HEDİYESİ 

  Bodrum’da basketbol ayakkabısı için bahşiş kutusunda biriktirdiği parası çalınan 17 yaşındaki ...