FLAŞ HABERSİYASİ

Bodrum Devlet Hastanesine Anjiyografi Ünitesi kuruluyor…

MARMARİS DEVLET HASTANESİ HİZMETE AÇILIYOR

Ak Parti Muğla milletvekili Yakup Otgöz, Bodrum, Marmaris, Seydikemer, Köyceğiz sağlık yatırımları konusunda açıklamalarda bulundu.

Ak Parti milletvekili Otgöz ün açıklamasının tam metni aşağïda yer alıyor:

“Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştük.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Muğla’ya yapılacak sağlık yatırımları ve sağlık personeli ihtiyacı hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

Marmaris Devlet Hastanemizi hizmete açıyoruz…

Geçici kabul işlemlerine başlanan 125 yatak kapasiteli Marmaris Devlet Hastanemiz Mart ayı içinde hasta kabulüne başlayacak.

Marmaris Devlet Hastanemiz modern mimarisi ile son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılarak, konforlu hasta ve muayene odaları ile hizmet verecektir.

Seydikemer ve Köyceğiz Devlet Hastaneleri’nin Rol Grupları yükseltildi…

Rol Grupları yükseltilen Seydikemer ve Köyceğiz Devlet Hastanelerimiz için ihtiyaç duyulan doktor ve sağlık personeli de karşılanacak.

Bodrum Devlet Hastanesine Anjiyografi Ünitesi kuruluyor…

Bodrum Devlet Hastanesi’ne kurulmakta olan Anjiyografi Ünitesi için Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji Uzmanlık Dalı ile Diğer Yardımcı Sağlık Personeli takviyesi yapılacak.

Genel olarak hastanelerimizde ihtiyaç duyulan doktor, hemşire ve sağlık personeli eksikliğinin giderilmesi için de planlama yapıldı.

 

Muğlalı hemşerilerimize her alanda olduğu gibi sağlık alanında da en iyi şartlarda hizmet verilmesi için çalışıyoruz.

Hemşerilerimizin en modern sağlık kuruluşlarında hizmet alması ve Muğla’mıza yeni sağlık yatırımlarının yapılması için çalışmalarımız devam ediyor.

Muğla’mıza ilgi ve destekleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya sevgili hemşerilerimiz adına en kalbi teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu