Anasayfa / FLAŞ HABER / “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” KLİBİ, SOSYAL MEDYAYI KASIP KAVURUYOR!

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” KLİBİ, SOSYAL MEDYAYI KASIP KAVURUYOR!

 

Bodrum’un en kapsamlı ajans hizmetlerini sağlayan ve Bodrum’da her sektörden 20’nin üzerinde markaya hizmet sağlayan May Ajans, yaptığı video ile Bodrum gündemine oturdu. 

Dünyayı saran yeni esil Covid-19 ile mücadele kapsamında konulan kısıtlamalar yavaş yavaş kalkarken, Bodrum’u bir araya getirecek bir videoya imza atan May Ajans, Sözlerini May Ajans’ın kurucusu Ayşegül Ülkü’nün yazdığı “Birlikte Başaracağız Bodrum” şarkısıyla sosyal mecralarda paylaşım rekorları kırıyor.

En hareketli günleri yaşamayı beklediği günlerde, gerek Bodrum yaşayanlarının gerekse Bodrum esnafının Mart ayı itibari ile durgun bir süreç yaşadığını belirten Ayşegül Ülkü, birlikten kuvvet doğar diyerek bu projeyi hayata geçirdiklerini belirtiyor. 

Yaptığı açıklamasında; “Covid-19 Pandemisi’nde normalleşme sürecine başladığımız bu dönemde herkesi yeniden heyecanlandırmak ve Bodrum’u alıştığı canlılığa kavuşturmak için böyle bir video çektik. Profesyonel olarak müzik yapan arkadaşlarımız Hamza ve Bahar ile konuşarak projeden bahsettik. Sözlerini yazdığımız şarkımızın müziği ve aranjesini Hamza ve Bahar gerçekleştirdi. 

Umut dolu günlerdeyiz, özlem dolu eski günlere döneceğimiz saatlerdeyiz. Bir arada, gönül gönüle hep birlikte başaracağız. Mutlu yüzlerimiz, heyecanla çarpan kalplerimiz, sımsıkı tutuşan ellerimiz… Şimdi sevdiklerimize sarılabilmek, misafirlerimizi ağırlayabilmek için kişisel sorumluluklarımızı yerine getirme zamanı. Cennet Bodrumumuza sahip çıkma zamanı, haydi Bodrum birlikte başarma zamanı.” Diyen Ayşegül Ülkü, Bodrum’da yaşayan, Bodrum’u seven ve Bodrum’a tutkulu herkesin, Bodrum’u özledikleri günlerine kavuşturmak için projelerine destek olmaya çağırdı.

 

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ BODRUM

Bodrum Hepimizin ailesi hepimizin aşkı başarıyoruz Bodrum. 

Bodrum biraz biraz hazırlanalım özlediysek o günleri başaracağız Bodrum.

Sanma ki bu günler hep böyle sürüp gidecek.

Mutlu günlerin,

Huzurlu dostların hep bir araya gelecek.

Birlikte başaracağız Bodrum Hadi kalksın eller havaya, 

Sen canını sıkma düzelir elbet yaz bunu bir kenara,

Yok içindeki bu sen değilsin dostum,

hayallere kapılmak değil içindeki o hırsın, 

evet yüzyılda bir geldi bu sana,

Sana gelen kötülüğü hayra yorsana,

Biliyorum evinden hiç çıkmıyorsun,

Haklısın belki de çalışamıyorsun,

Neler geçmiş bu dünyadan, 

Bunlar da geçecek sen de biliyorsun,

Tatil plaj Deniz ve Kum,

En önemlisi sağlık mış be dostum.

İnsta da Face’de Hamza Bahar hashtag

Şu günler geçse de Bodrum’a gitsek

Söz: Ayşegül Ülkü (May Ajans)

Müzik; Hamza & Bahar

 

Hamza & Bahar Kimdir?

Uzun yıllar profesyonel olarak müzik yapan Hamza&Bahar, Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı Ses Eğitimi Mezunudur. İkili okul sonrası hayatlarını birleştirmiş ve müzikal olarak Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermiştir. Bu süreçte Çeşme, Bodrum, Antalya gibi Turizm bölgelerinde yerli, yabancı birçok tarzda performans sergileyen ikili; birçok projede söz yazarlığı, beste ve düzenlemeler yapmaktadır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Dakikada 2 Milyon, Saatte 120 Milyon Beyin Hücresini Kaybedebiliriz

Beyin damarlarının tıkanması ya da kanamasıyla oluşan inme ve bunun sonucu ortaya ...