Anasayfa / FLAŞ HABER / Başarılı Öğrenciler Bodrum Tatili Kazandı.

Başarılı Öğrenciler Bodrum Tatili Kazandı.

Kazasker Lions Kulübü’nün başlattığı 18 yıldır devam eden trafik kazalarına karşı halkı bilinçlendiren yarışmada ödül alan başarılı öğrenciler Bodrum tatili kazandı.

Milliyet Gazetesi merhum Yazı İşleri Müdürlerinden Eren Güvener’in 1998’de trafik kazasında yaşamını yitiren oğlu Onur Güvener adına çevirim içi düzenlenen “Öykü Yazma ve Anlatma Yarışması”na katılan 160 öykü değerlendirildi.

Sanat Yönetmenleri Ferit Koen, Ümit Kireççi, Binfikir Gazetesinden Filiz Tosyalı, Sabah Gazetesinden Çağdaş Çetindemir, Netflix Yönetmenlerinden Tekin Girgin, Aya Yayınevi Sahibi Derya Akyıldız, Bu Yayınları Sahibi Ferda Büyükkoyuncu seçici kurulda yer aldı.

En yüksek puanı alarak seçilen Ali Dilmen Sakarya Erenler Okulundan “Çizgi Kardeşliği” öyküsüyle yarışan ve en yüksek puanı alan Ecrin Nur Gültekin bir çok hediyenin yanında ailesiyle Maltepe Lions Derneği sponsorluğunda Bitez Hakan Otel’de tatil ödülü kazandı.

Abide Lions Derneği’nin sponsor olduğu Küçük Prens İlkokulu Öğrencisi 11 yaşındaki Maya Tosyalı da vizyona girmeye hazırlanan “Çalgıcılar” isimli kısa filmde başrol oyuncusu oldu.

Küçük yazarlar aileleriyle tatil yapmanın keyfini yaşıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ahmet Aras a destekleri için teşekkür ettiler

Yangın Söndürme Dronu Yaptılar, Gümüş Kupa Aldılar – Üç üniversite öğrencisi kafa ...