Anasayfa / ÇEVRE - DOĞA / Zeytinyağının önemi tadım yapılarak anlatıldı

Zeytinyağının önemi tadım yapılarak anlatıldı

Bodrum ve Karia Rotary kulüpleri Bodrium Otel’de gerçekleştirdiği toplantıları iki gündem ile bir araya geldi. Birlikte gerçekleştirilen toplantıda Zeytin Dostu Derneği konferansı ve tadımı yapılırken yeni üyeler için de üye kabul töreni yapıldı…

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum ve Karia Rotary kulüpleri Bodrium Otel’de gerçekleştirdiği toplantıları iki gündem ile bir araya geldi.  İlk olarak Zeytin Dostu Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Totoş tarafından zeytinyağı ile ilgili bir konferans, ardından da zeytinyağı tadımı gerçekleştirildi. Zeytinyağı konulu bu konferanstan sonra da Bodrum ve Karia Rotary kulüpleri üye alım törenleri yapıldı.

Bodrum Rotary Başkanı Muzaffer Dağgez ve Karia Rotary Başkanı Tülay Ersoy tarafından ritüline uygun olarak açılışı yapılan toplantıya; 2440. Bölge Guvernor Fatih Akçiçek ve eşi Yeşim Akçiçek, Zeytin Dostu Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ecz.Atilla Totoş, Muğla Zeytinyağı Tadım Paneli Lideri Ferudun Kaykı, Muğla Zeytinyağı Tadım Panelisti Nurdan Kaykı ile birlikte Bodrum ve Karia Rotary Kulübü üyeleri katıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

DEZENFEKTE EDİLMEDİK YER BIRAKMIYORLAR

  BANKALARDAN NOTERLERE BİRÇOK NOKTADA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Bodrum Belediyesi, ilçe genelinde ...