Anasayfa / FLAŞ HABER / Yüzde 80 hisseyi devrettiler

Yüzde 80 hisseyi devrettiler

 

Radyo Halikarnas ve Radyo EKO’nun %80 hissesi yeni yatırımcının.

Ülker ve Gürol İnan aşağıda yer alan açıklama ile Eko Ve Halikarnas radyoların çoğunluk hisselerini Tolga Pozam Genek Koordinatörlüğünde bir yatırımcıya devrettiklerini açıkladılar.

Değerli Dinleyicilerimiz ve Kamuoyuna Duyuru

 

1993 yılından bu yana, 105.8 FM frekansından yayın yapan Radyo Halikarnas ve 107.6 FM frekansından yayın yapan Radyo EKO, 2005 yılından beri şirketler grubumuzun bünyesinde ve yönetimindeydi. 15 yıl önce sadece isim ve frekans kalmak üzere radyoların tüm teknik altyapısı dahil her şeyi yenilenerek çıktığımız bu yolda artık yeni bir ivme kazanma zamanı. 

 

Radyolarımızın %80 hissesini yeni bir yatırımcı gruba devir ederek, radyoların genel koordinatörlüğünü de hem üniversitelerde radyo yayıncılığı konularında akademik olarak ders veren, hem de yıllarca Number One FM, Metro FM gibi Ulusal Radyolarda yayıncılık yapmış Tolga POZAM’a bırakarak, yeni oluşturulan ekiple yeni ufuklara yelken açıyoruz…

 

Bodrum’un radyoları yine eskiden olduğu gibi yerelin nabzını tutarak ama yeni ekibin vizyonu ve yeni teknolojik imkanlarla ulusal bir kanal gibi Bodrum’un sesini dünyaya taşıyacak. Bizler de her konuda destek vermeye devam edeceğiz.

 

Yeni yatırımcı ortağımıza, Bodrum’a ve radyo sevdalısı dinleyicilerimize hayırlı olmasını diliyoruz…

 

Ülker İNAN & Gürol İNAN

Halikarnas Radyo Yayıncılık A.Ş.

EKO Bodrum Radyo Yayıncılık A.Ş.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...