Anasayfa / FLAŞ HABER / Yatağan da afişli mücadele

Yatağan da afişli mücadele

Polislerden Afişli Mücadele
Yatağan Kaymakamlığı koordinesinde ilçede yürütülen Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında Yatağan Emniyet Müdürlüğü tarafından özel olarak afişler hazırlatılırken, hazırlatılan afişlerin vatandaşların sıklıkla bulunduğu yerlerde teşhir edilmesine başlandı.


Bilindiği gibi Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında ülkemiz genelinde olduğu gibi Yatağan İlçesinde de bir dizi tedbirler alındı. Alınan tedbirlerin uygulanıp uygulanmadığı ise özel olarak oluşturulan denetleme heyetleri tarafından denetlenmeye devam ediyor. Zaman zaman da İlçe Kaymakamı Onur Kökçü de denetlemelere katılarak tedbirlere uyulup uyulmadığını yakından görüyor. Kaymakam Kökçü ‘ye denetlemelerde Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Resul Murat Kılıçarslan da eşlik ediyor.


Yatağan İlçesinde Kaymakamlık koordinesinde titizlikle yürütülen koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında bu kez de özel olarak afişler hazırlatıldı. Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 32. Bölge Muğla Eczacı Odası ‘nın katkılarıyla hazırlatılan 2 farklı afişin Yatağan Kaymakamlığı ‘nın bilgisi dahilinde teşhir edilmesine başlanıldı. Yetkililer vatandaşlardan da koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymalarını isterken; özellikle hijyene dikkat edilmesini, maske takılmasını ve sosyal mesafeye uyulmasını istediler.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

FUTGOLF TURNUVASI BODRUM’DA YAPILIYOR

  Futgolf Turu’nun dördüncü turnuvası, Bodrum’da gerçekleştiriliyor. Futgolf, golf sahasında futbol topu ...