Anasayfa / FLAŞ HABER / SPORDA BÜYÜK BAŞARI

SPORDA BÜYÜK BAŞARI

 

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BODRUM KAMPÜSÜ ÖĞRENCİLERİNDEN 

SPORDA BÜYÜK BAŞARI

 

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü öğrencileri 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemini büyük başarılara imza atarak tamamladı. Yılının başlangıcından beri ilk dört ayda, takım olarak yarıştıkları 4 spor dalı, 8 kategoride toplam 4 kupa ve 35 madalyanın sahibi oldu.

 

Masa Tenisi Gençler Kategorisinde Muğla 1.si olan okul takımı Antranörü Aras Akalan liderliğinde müsabakalara katılan Mert Ersu Glar, Aras Pekman, Güney Özbey ve Ege Özşeker Burdur’da yapılan okullar arası grup birinciliği müsabakalarında grup 2.si olarak Sinop’ta yapılacak olan Türkiye Birinciliği Müsabakalarına katılmaya hak kazanmışlardır.

 

Masa Tenisi Yıldızlar Kategorisinde Aras Akalan liderliğinde müsabakalara katılan öğrenciler Ege Pakkan, Sinan Süner, Bartu Eren Özcan, Yusuf Özkan Muğla 1.si olmuştur. 

Grup 1.liği müsabakalarında Muğla bölgesini temsil etmeye hak kazanmışlardır.

 

Basketbol Yıldız Erkekler Kategorisinde Beden Eğitimi öğretmeni Ali Kayar liderliğinde okul takımı, okullar arası müsabakalarda Muğla 1.si olmuştur. 

Grup 1.liği müsabakalarında Muğla bölgesini temsil etmeye hak kazanmışlardır.

Basketbol Yıldız Kızlar Kategorisinde Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Sinem Kayar liderliğinde okul takımı, okullar arası müsabakalarda Muğla 2.si olmuştur.

 

Dönemin son günü okul yöneticilerinin, antrenör ve sporcuların hep birlikte kestiği pasta ile eğlenceli bir kupa kutlaması yapıldı. Okul Kurucusu Selçuk Haşar ve Kampüsü Müdürü Barış Anıl Çakır tüm sporcuları tebrik ederken 2. Dönemde de tüm takım çalışmalarına büyük hızla devam edeceklerini ifade etti

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

GÜMBET MAHALLESİNDE KAPSAMLI TEMİZLİK 

  Bodrum Belediyesi tarafından turizm sezonunun bitmesiyle genel temizlik çalışmaları başlatıldı. Bodrum ...