Anasayfa / FLAŞ HABER / BASKETBOL ŞENLİK ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ

BASKETBOL ŞENLİK ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ

21-23 Mayıs tarihleri arasında Bodrum Halk Eğitimi Merkezi tarafından “Basketbol Şenliği” gerçekleştirildi.

Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında Bodrum Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki antrenörler, ilçedeki farklı okullarda basketbol ve voleybol kursları verdi. Öğrenciler, yıl boyunca öğrendiklerini 21-23 Mayıs tarihleri “Basketbol Şenliği”nde sergiledi. Şenliğe Yarımada genelinden 10 okul ile Bodrum Belediyesi Bodrumspor Özel Sporcular Basketbol Takımı katıldı.

Şenlik sonunda düzenlene törenle dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları verildi. Tören öncesi çeşitli gösteriler sahnelendi. Geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan Bodrumspor altyapı antrenörü İsmail Ulukan’ın öğrencilerinin basketbol topları ile Ulukan adına hazırladığı gösteri ise yoğun alkış aldı.

Turnuva hakkında bir konuşma yapan Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Ünal, şu ifadeleri kullandı:

“2017-2018 Eğitim Öğretim yılında müdürlüğüz tarafından hem basketbol, voleybol gibi onlarca kursumuz oldu. Basketbol şenliğimize 10 okulumuz katıldı. Bu 215 öğrencimize madalya dağıtacağız. Buradaki amacımız öğrencilerimizi sporla tanıştırmak ve öğrenciler arasında dostluğu, paylaşımı, kardeşliği ve sevgiyi pekiştirmektir. Turnuvamız adından da anlaşılacağı gibi şenlik havasında yapılmıştır. Katılan herkese teşekkür ediyorum, öğrencilerimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Tören sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

Kent Haber Hamdi Yörür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIK BOYLARINA DİKKAT

  Bodrum’da balıkçıların tezgahlarındaki balıklar Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ...