Anasayfa / FLAŞ HABER / Sahnede kimyasal madde içerek zehirlenen Sumru Yavrucuk “ Ağzımdan alevler çıktı” dedi

Sahnede kimyasal madde içerek zehirlenen Sumru Yavrucuk “ Ağzımdan alevler çıktı” dedi

Marmaris te sahnelediği oyun sırasında su yerine kimyasal bir sıvı içerek zehirlenen ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk Bodrum da yapacağı gösteri öncesi durumunun iyi olduğunu açıkladı. Yavrucuk, bir anda kimyasal maddeyi kafaya dikerek içtiğini ve hastanelik olduğunu ifade etti.

Bodrum Heredot Kültür merkezinde oynayacağı tiyatro oyunu öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Sumru Yavrucuk, yanlışlıkla kamyon şoförüne ait olan kimyasal maddeyi içerek zehirlendiğini söyledi.

Ünlü oyuncu yaşadığı talihsiz olayı şöyle anlattı “ sahnede talihsiz bir kaza geçirdik. Bizim eşyalarımızın arasına şoförümüzün kamyonu ile ilgili kimyasal maddeleri karışmış. Bizim dekorcu arkadaşlarımızda malzemeleri taşırken su bidonlarımızın yerine maalesef onları taşımışlar. Bidondaki maddeyi bizim bardaklara su diye boşaltılmışlar. Benim de rol icabı sürekli yaptığım bir mizansen vardır. Suyu alıyorum kafaya dikiyorum.  O mizansen zamanı geldi ve bunu tereddütsüz yaptım içtiğim. O anda büyük bir acı hissettim bir şeyin ters gittiğini hissettim.  Allah’tan ilk sahnenin sonunda oldu.  3 saniye sonra içeriye girdim ve çok kötü oldum. Bir şeylerin doğru gitmediğini anladım. Tabii ilk perdenin bitimini beklemek zorunda kaldık. Hiç kimse anlam veremedi bu duruma. Oyuncu arkadaşım Burçin Çalışkurun başına da geldi. İkimizde ağzımızda alevlerle çıktık ve ondan sonra oyun çıkışında şoförden öğrendik.  Blue diye bir madde ağır vasıtaların yakıtlarına doğaya kazandırmak için yakıcı bir yanıcı bir maddeymiş.  Sonra hastaneye gittik müşahede altına alındık. Çünkü organlarda büyük tahribatlar yapan bir maddeymiş güzel geçti bütün hastane seferber oldu açıkçası biraz solunum yolları dışında pek bir problem yok kendimi çok daha iyi hissettiğim için sahneye çıkacağım” dedi.

Tuba Ayhan

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODTO MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİNE DEVAM EDİYOR

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ...