Anasayfa / FLAŞ HABER / Mutluluk Kampı Bodrum da

Mutluluk Kampı Bodrum da

Mutluluk Bilimi eğitmenleri @mutlulukkahkahaakademisi kurucusu Şengül Esen Demir,  @iliskilerokul kurucusu Bilge Öztoplu ve  Aylin Kutay, birlikte düzenledikleri Mutluluk Kampı’yla Bodrum’da bir ilki gerçekleştiriyorlar.

 

Uzman eğitmenler bu konuda aşağıda yer alan açıklamayı yaptı:”Hepimizin bu hayattan ne istediği, kalbimizin derinlerinde bizim için neyin önemli ve anlamlı olduğunu netleştirmemize ve tanımlamamıza bağlıdır.

Kaliforniya Üniversitesi Berkeley Enstitüsü yöntemine gore deneyimsel öğrenmeye dayalı pozitif psikoloji temelli Mutluluk Bilimi, bizi hayata bağlayan değerlerimizden türettiğimiz hedeflerle uyumlu ve iyi hissettiğimiz bir hayat sürdürme yönünde fenerdir, yol arkadaşlığıdır.

 

23-26 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek Mutluluk Kampı ile size yol arkadaşı olmayı teklif ediyoruz.

 

Bir yılı aşkın süredir korona virus etkilerinden kaçınmak için alınan önlemler ışığında gerçekleştiremediğimiz Mutluluk Kampı çalışmamızı Eylül ayında Bodrum’da sizlere sunmaktan mutluyuz.

 

Mutluluk Kampı’na Neden İhtiyaç Duyduk?

Öncelikle Mutluluk Kampı’nda etkinliklerimizin pratiklerini deneyimleme ve uzun zamandır kendimize zaman vemutluluk fırsatı yaratma isteğimiz bu etkinliğin oluşumuna rehberlik yaptı.

Uzun bir kapanmadan sonra hem kendimizle seyahate çıkalım, hareket edelim, yeniliklerle ve birbirimizle ‘bağ’ kuralım, birlikte yiyelim, yüzelim, gülelim, mutluluğu deneyimleyelim hem de yaşam enerjisini depolayarak yaz mevsimini uğurlayalım.

 

Mutluluk Kampı’nda Neler Var?

KahkahaYogası ile güne neşe ile başlayarak, hareketle bedeni ve ruhu rahatlatlatıyoruz.

Pozitif psikoloji temelli deneyimsel öğrenmeye dayalı Berkeley yöntemine göre mutlulukatölyeleriyle kendinize özgü ‘Mutluluk Planları’nızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Kendimize ve ilişkilerimize derinden bakıyoruz.

Her dakika mutluluğumuzu deneyimlerken, kendimizin hikayelerini okumak ve anlamak için birlikte olmayı seçiyoruz.

 

Yaratıcılığınızı, bilgeliğinizi, içgörünüzü, tanımlarınızı, amaçlarınızı yeniden keşfederek kendinizle ve başkalarıyla derin ilişkiler kurmanıza yol arkadaşlığı yapıyoruz.

 

Hayata dair başa çıkma becerilerinizi geliştirmek ve kendilik, farkındalık, açıklık ve odaklanmayı içeren beden – zihin – ruh dengesini yaşıyoruz.

 

Aynı zamanda transaksiyonel analiz, mindfulness, şiddetsiz iletişim ve daha neler var neler…

 

Mutluluk, kendimizi ve hikayemizi daha iyi tanımak ve anlamakla ilgilidir.

 

Mutluluk Kampı’nda kişisel mutluluğunuzu artıracak araçlarla kendi kişisel mutluluğunuzu  keşfederek, kendi mutluluk tanımlarını bulmalarını sağlayarak ve iyilik hallerini optimize etmeleri konusunda katılımcılara alan açıyoruz.

 

Mutluluk tanımlarınızı oluşturduktan sonra tanımlarınıza uygun belirlediğiniz hedefleriniz üzerinde çalışabileceksiniz. Bu süreçte anlamlılık, amaçlılık ve canlılık duygularınızı geliştirebileceksiniz.

 

Mutluluk Kampı, kendi mutluluk tanımlarınızın şemsiyesi altında hedeflerinizin farkında olarak ve onlara odaklanarak değerlerinize uygun iyi hissettiğiniz, anlamlı bir hayat yaşamınızı sağlayabilir.

 

Mutluluğumuzu sürekli kılmak için oluşturduğumuz mutluluk planlarımızla birlikte alacağımız ‘’Değişim Sertifika’’larımız mutluluğun öğrenilebilir olduğunu ve bizim seçimimiz olduğunu o güzel deniz kokusuyla kulağımıza mutlulukla fısıldayacaktır.

3 gece 4 gündüz sürecek etkinlikler için harika seçenekleriniz var: İsterseniz tek bir atölyeye, isterseniz bir tam gün, isterseniz konaklamalı / konaklamasız tüm kamp etkinliklerine katılabilirsiniz.

Club Müskebi Otel’de gerçekleşecek etkinlikler hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için @aylinkutaycom ‘a DM den ya da 0533 340 79 40 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

İlham dolu ve anlamlı bir hayata ulaşmak için Mutluluk Kampı’mıza bekliyoruz!

 

* Tüm etkinlikler kamp katılımcılarına özel PANDEMİ KOŞULLARINA UYGUN AÇIK ALANLARDA yapılacaktır.*”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

NEV, UNUTULMAZ ŞARKILARI İLE

NEV, UNUTULMAZ ŞARKILARI İLE YENİDEN STRAF’ta!   STRAF, 23 Ekim 2021 Cumartesi ...