Anasayfa / HABERLER / EĞİTİM-TEKNOLOJİ / MOD BODRUM EĞİTİM KURUMLARI İLKOKUL BÖLÜMÜNÜ AÇTI

MOD BODRUM EĞİTİM KURUMLARI İLKOKUL BÖLÜMÜNÜ AÇTI

Mod Bodrum International School yeni eğitim öğretim yılında İlkokul bölümünü hizmete açtı. Anaokulu bölümünü tamamlayarak İlkokula başlayan minik öğrencilerin heyecanları gözlerinden okundu.

Mod Bodrum Eğitim Kurumları bu yıl açtıkları ilkokul bölümünde yeni eğitim ve öğretim yılına başladı. Yeni ders yılının başlamasıyla birlikte Mod İlkokulu’nun bahçesinde tören düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından minik öğrenciler şiirler okudu. İlkokulun heyecanını yaşayan bazı öğrenciler gözyaşlarını tutamadı. Kreş ve Anaokulu bölümleriyle yıllardır eğitim veren Mod Bodrum International School bu yıl ilk kez 1’inci, 2’inci ve 3’üncü sınıfı açtı. Kreş ile okula başlayan çocuklara anaokulu, ilkokul, ilerleyen yıllarda ise Ortaokul ve lise imkanları sunacağı öğrenildi.

Mod Bodrum International School’un kurucusu Yılmaz Senemoğlu Yeni eğitim ve Öğretim yılında tüm öğrencilere başarılar dilediğini belirterek “Mod okulu yeniliklerle başlamıştı, yeniliklerini ilkokulda da sürdürüyor. Amacımız burada butik bir eğitim vermek. Butik ve küçük bir okul olmaya gayret göstereceğiz. Okulumuzun en büyük farklılığı ana dilinin yanında 2 yabancı dili ana dili gibi konuşmalarını sağlayacağız çocuklarımızın. Karar verme yeteneği olan düşünen insan yetiştirmek istiyoruz. Okulumuzda 2 tane 1’inci sınıf ve birere tanede 2’inci ve 3’üncü sınıfımız var. Sınıflarımızdaki öğrenci sayısı maksimum 18’dir. Önümüzdeki yıllarda da sınıflardan ikişer tane açarak devam edeceğiz”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ 13. ETAP BİLGİLENDİRME SUNUMU BODTO’DA GERÇEKLEŞTİ

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi ...