Anasayfa / FLAŞ HABER / JCI 2019 DÖNEM BAŞKANI ASLI MERCAN OLDU

JCI 2019 DÖNEM BAŞKANI ASLI MERCAN OLDU

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesinde yapılan devir teslim töreniyle, 2018 Dönem Başkanı Ali Mutlu Köse görevini 2019 Dönem Başkanı Aslı Mercan’a devretti.

2010 yılından bu yana Bodrum’da çalışmalarını sürdüren Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Bodrum Şubesinde görev değişimi için bir tören düzenlendi. Akyarlar Mahallesi’ndeki Kallavi Restoran’da düzenlenen törene İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İlçe Başkanı Mehmet Tosun ile Gençlik Kolları Başkanı Tolga Canbaloğlu, Bodrum Ticaret Odası Meslek Komitelerinden üyeler, JCI Kadıköy, Beşiktaş, Kültür ve İzmir şubelerinin başkanları ve JCI Bodrum üyeleri katıldı.

Devir teslim törenin ardından Kent Haber’e bir açıklama yapan 2019 Dönem Başkanı Aslı Mercan, “Bu dönem sosyal sorumluluğun yanı sıra iş dünyasına da katkıda bulunacak projeler üreteceğiz. İnsanların bir projenin parçası olduktan sonra aynı zamanda bundan gelir elde edebileceği, iş fırsatları yaratacak alanlar oluşturacağız. Bu sene Yazar Ahmet Şerif İzgören’in kurduğu çiftlikle işbirliği yaptık. Onlar buradaki çiftçilere eğitim verecekler. Ekolojik tarımı destekleyip alım garantisi verecekler. Bundan sonraki projelerimiz insanların para kazanabilecekleri alanlar üzerine kurulu olacak.” dedi.

İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise “Nazik davetleri için Başkanlık görevini devreden Ali Mutlu Köse ve yönetimine, teşekkür ederim. Yeni seçilen Aslı Mercan ve yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim.” diye konuştu. ,

Aslı Mercan, görevine 2019 Ocak ayında başlayacak.

Kent Haber Hamdi Yörür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

OKALİPTUS AĞAÇLARINDA BUDAMA İŞLEMİ TAMAMLANDI

  Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Cafer Paşa Caddesi ...