Anasayfa / FLAŞ HABER / İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET

İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET

 

Bodrum İşitme Engelliler Dernek Başkanı ve üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu’nu ziyaret etti. 

Konacık Mahallesinde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarete, Bodrum İşitme Engelliler Derneği Başkanı Turhan Borak, Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu eski başkanlarından Erdoğan Altuntaş ile dernek üyeleri katıldı. 

Yapılan konuşmaların sesli çevirisi işaret dili tercümanı Gülsem Talay tarafından yapılan ziyarette dernek başkanı Turhan Borak; “Bize verdiğiniz desteklerden dolayı, Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras’a, sizlere, tüm çalışanlarınıza dernek üyelerimiz ve Bodrum yarımadasında yaşayan tüm işitme engelli vatandaşlar adına teşekkür etmek istiyorum. Bodrum İşitme Engelliler Derneği olarak önümüzdeki haftalarda yapacağımız yeni bir projemiz var. Bodrum yarımadasında okuma yazma ve işaret dili bilmeyen işitme engelli vatandaşlarımıza kurslar açmak istiyoruz.” dedi.

Nazik ziyaretleri için dernek başkanı ve üyelerine teşekkür eden başkan yardımcısı Emel Çakaloğlu ise Bodrum Belediyesi olarak Bodrum yarımadasında yaşayan tüm engelli vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve onların isteklerini yerine getirmek için çalıştıklarını belirterek, işitme engellilere yönelik açılacak olan okuma yazma ve işaret dili öğrenme kursu için Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle yapılabileceğini ifade etti. 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

POLİSTEN AYAKKABI VE TOP HEDİYESİ 

  Bodrum’da basketbol ayakkabısı için bahşiş kutusunda biriktirdiği parası çalınan 17 yaşındaki ...