Anasayfa / FLAŞ HABER / İMMU-NAT KANSERGETAT’A DAMGASINI VURDU

İMMU-NAT KANSERGETAT’A DAMGASINI VURDU

Çağımızın en korkulan hastalıklarından biri olan kanser, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da masaya yatırıldı. Akyarlar’da bulunan Kefaluka Resort Hotel’de Bireysel ve Tamamlayıcı Tıp Derneği tarafından gerçekleştirilen “KANSERGETAT” Sempozyumunda bir araya gelen uzmanlar, Kanser hastalığına bilimsel tıbbın yanı sıra, geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın katkısıyla, etkileri üzerine konuştular.

Hayatını bitkisel ürünlerin en doğru şekilde üretilebilmesine adamış bir bilim insanı olan Adnan Akar’ın Bodrum’a 2008 yılında kurduğu İmmu-Nat Markasının sponsorluğunda gerçekleşen seminerde yer alan her biri alanında Uzman 18 konuşmacının katıldığı seminerin Türkiye için oldukça önemli bir buluşma olduğunu söyleyen Adnan Akar, yaklaşık 10 yıl önce faaliyete başladıkları Bodrum’da, kendi faaliyet alanlarında yapılan bu sempozyumun sponsorluğunu yapmaktan da mutlu olduğunu belirtti.

İmmu-Nat Markasının yaratıcısı olan ve Sadece ülkemizde değil, dünyanın bir çok ülkesinde ürettikleri bitki ekstraktlarıyla adından övgüyle söz edilen Adnan Akar, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Adını İmmünoloji (immün sistem) ve natürel kelimelerinin birleşiminden alan İmmu-Nat markası, Türkiye’de bitkisel ilaç unvanı taşıyan tek markadır. Bizim en önemli görevimiz, çözüm üretilemeyen birçok sağlık sorununda, farklı ve doğal çözümler arayan kitlelere bu alanda ürünler üretmektir. Buradan yola çıkarak yaptığımız üretimlerle sadece Türkiye değil, dünyanın rotasının Bodrum’a çevrilmesine neden olduk. Dünyada ilk kez Zerdeçal (Curcumin) Sıvı Ekstraktı‘nı üreterek, bu alanda da dünyadan övgü alan bir marka olarak, GETAT yani Geleneksel ve Alternatif Tıp alanında katkılarımız da küçümsenemez.

Günümüzde bu ürünün yanı sıra ekstrakt olarak üretimi gerçekleşen tüm ürünleri ile birçok hastalığın tedavi sürecini hızlandırmaya yardım ettiği Avrupalı bilim adamları tarafından kabul gören İmmu-Nat, Bodrum’a sağlık alanında değer katan Bodrum’un en büyük markasıdır. Neden sadece sıvı olarak üretiyoruz diye bir soru aklınıza gelebilir. Bunun da en önemli nedeni, yine sizin sağlığınız ve aldığınız enzim miktarının yüksek olması için en önemli şartın sıvı olmasıdır. Çünkü hepinizin bildiği gibi sıvı olarak alınan gıdalar, değer kaybetmeden kana karışarak, vücuda hızla fayda sağlamaktadır.

Bu sempozyuma katılan uzmanlar, ürettiğimiz ekstraktları ve içeriklerini daha yakından tanıyarak, ürünlerimizin içeriklerinin alternatif tedavi için çok güçlü bir ara gıda takviyesi olduğu görüşünde birleştiler. Biz tamamı Türkiye Coğrafyasından toplanan bitkileri tamamı alanında uzman yetkin personelimiz ile işleyerek, etken maddelerini çıkartan, elde ettiği ekstraktları insan sağlığına yönelik gıda takviyesi olarak kullanılmasını sağlıyoruz. Ar-ge çalışmalarımızla bu alandaki liderliğimizi her zaman korumaya devam ediyoruz.”

Ürettiği On beşin üzerinde yeni bitkisel Ekstraktın dünyada tek bitkisel üreticisi olup, çözüm üretilemeyen birçok sağlık sorununda, farklı ve doğal çözümler arayan kitlelere bu alanda ürünler üretme hedefiyle yoluna devam eden İmmu-Nat, Dünyada ilk kez Zerdeçal (Curcumin) Sıvı Ekstraktı‘nı üreterek, bu alanda da dünyadan övgü almıştır. Günümüzde bu ürünü ile birçok hastalığın tedavi sürecini hızlandırmaya yardım ettiği Avrupalı bilim adamları tarafından kabul gören İmmu-Nat, Bodrum’a sağlık alanında değer katan Bodrum’un en büyük markasıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’a iki yeni DoubleTree by Hilton Oteli

DoubleTree by Hilton Bodrum’daki iki otelin yönetimini devraldı 1955 yılından bu yana ...