Anasayfa / DUYURULAR / FESTİVALE KATILAN SANATÇILAR YEMEKTE BİR ARAYA GELDİLER
????????????????????????????????????

FESTİVALE KATILAN SANATÇILAR YEMEKTE BİR ARAYA GELDİLER

SİANJİ Otel Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, Festival komitesi ve festivale katılan sanatçılarLa Sianji otel Elani Restaurantta bir araya geldi.

Tanışma ve kaynaşma havasında geçen yemekte konuşan Recai Çakır, başta Festival komitesi olmak üzere bu festivale emeği geçen herkese teşekkür etti. Çakır, Yemekte bulunan tüm dostlarımız kendi alanlarında önemli işlere imza atmış insanlar, Sianji ailesi olarak bu gece sizleri burada ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz dedi.
Festivalin önemine değinen Çakır, ben bir çok organizasyonda yer aldım böylesi organizasyonlar her zaman zordur. Bir festivalin ilk defa ve kısa sürede hazırlanarak yapılması aynı zamanda sezonun yoğun zamanına denk gelmesi nedeniyle de konaklama, lojistik konularda birtakım sorunlar çıkabilir. Sianji ailesi olarak, Bodrum’a ve Turgutreis’e çok şey katacağını düşündüğümüz, süreklilik ve kaliteyi sağlamamız gereken Uluslararası Turgutreis Kültür Sanat Turizm Festivalini desteklememiz onu büyütmemiz ve ileriye doğru taşımamız gerektiğinin bilinciyle çalışıyoruz. Festivalimize destek veren siz değerli sanatçı dostlarımızı da gönülden kutluyor, hepinize ayrı ayrı festival komitesi adına teşekkürlerimizi iletiyorum dedi.
Turgutreis Kültür Sanat Turizm Festivali’ne katılan şairler, yazarlar, ressam ve heykeltıraşlarla ses sanatçılarını orgenize eden ArToros derneği başkanı Gülsen Cengiz, Turder Başkanı Mahmut Kaya, Sergi Koordinatörü, resim sanatçısı Setenay Özbek, ArToros dernek başkan yardımcısı ve resim sanatçısı Burhan Ersan yemekte bir araya gelmekten mutlu olduklarını ifade ederek Festival’de yer alan sanatçılara ve görev alan, destekleyen, katkıda bulunan herkese teşekkür ettiler.
Çakır, konuşmasının ardından yemeğe katılan sanatçıları sahneye alarak tanıttı. Sahneye çıkan ve Festival hakkında düşüncelerini ifade eden sanatçılar, Turgutreis Kültür Sanat Turizm Festivali’ne davet edildikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, bu yemekte bir araya gelmelerini sağladığı için Recai Çakır’a teşekkür ettiler.
Tanıtım ve konuşmaların sonunda tüm katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...