HABERLERYAŞAM-SAĞLIK

Evde Kuaförlük Hizmeti

Engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi bireylere yönelik evde kuaförlük takdir kazandı

 

 

Milas Belediyesi, engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi bireylere yönelik başlattığı Evde Kuaförlük Hizmeti ile vatandaşların takdirini kazandı.

 

MİLAS BELEDİYESİ, EVDE KUAFÖRLÜK HİZMETİ İLE VATANDAŞLARA DESTEK OLUYOR

 

Milas Belediyesi’nin engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi bireylere yönelik Evde Kuaförlük Hizmeti başladı. Saç kesimi, el ve ayak tırnak bakımını içeren hizmet, evden çıkma imkânı olmayan hasta, yaşlı, özel gereksinimli bireyler ve dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere yönelik kolaylık sağlıyor.

Evde Kuaförlük Hizmeti hakkında bilgilendirme yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Evde Kuaförlük Hizmeti ile vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Özellikle evden çıkma imkanı olmayan, özel bakıma ihtiyaç duyan bireylerin rahatlığı ve konforu için bu hizmeti başlattık. Hizmetimizden faydalanmak isteyen herkesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüzle iletişime geçmeye davet ediyoruz.” dedi.

Evden çıkma imkanı olmayan hasta, yaşlı, özel gereksinimli bireyler ve dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere yönelik başlatılan “Evde Kuaförlük Hizmeti”nden yararlanmak isteyen vatandaşların 0(252) 515 02 90 numaralı telefondan Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile irtibata geçebileceği belirtildi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu