Anasayfa / FLAŞ HABER / Engin İpekoğlu Bodrumspor’a teknik direktör oldu

Engin İpekoğlu Bodrumspor’a teknik direktör oldu

Eski Milli Futbolcu ve teknik adam Engin İpekoğlu Bodrumspor’un yeni teknik direktörü oldu

İpekoğlu’nun 2. lig de mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile anlaşması sosyal medya üzerinde kamuoyuna duyuruldu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, B.B Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya ve kulüp yöneticileri ile Başkan Kocadon’un makam odasında bir araya gelerek Engin İpekoğlu ile sözleşme imzaladılar.

Bodrumspor Teknik Direktörü olan Engin İpekoğlu ile sözleşme imzalanmasını Başkan Kocadon sosyal medya üzerinden şöyle açıkladı :”Tarihinde ilk defa TFF Spor Toto 2. Lig’de mücadele ederek gururumuz olan Bodrumspor’da teknik direktörlüğe getirilen eski Milli futbolcularımızdan Engin İpekoğlu’na yeni görevinde başarılar diler, yeni teknik kadronun Bodrumsporumuza ve Bodrumumuza hayırlı olmasını temenni ederim.”

2017 – 2018 sezonun son haftalarında görev yapan Tarık Daşgün ile yolların ayrılmasının ardından Bodrumspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski milli kalecisi Engin İpekoğlu, atılan imzaların her iki tarafa hayırlı olmasını diledi.

B.B. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ise hedeflerine doğru ilerlediklerine dikkat çekerek, “5 yıllık planlarımız doğrultusunda Amatör Lig’den Spor Toto 1. Lig’e çıkma aşamasına geldik. Bu hedef doğrultusunda Engin İpekoğlu hocamızla anlaşmaya vardık. Mehmet başkanımızla birlikte Bodrum halkının, Bodrumspor taraftarının böyle tecrübeli bir hocayla iyi bir takıma layık olduğunun kararını verdik. Bu anlaşmada başkanımız Mehmet Kocadon’un çok büyük katkısı oldu. Ona binlerce kez teşekkür ediyoruz. “dedi.

B.B Bodrumspor da, 2017 – 2018 sezonun son haftalarında görev yapan Tarık Daşgün ile yolların ayrılmasının ardından Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski milli kalecisi Engin İpekoğlu ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’a iki yeni DoubleTree by Hilton Oteli

DoubleTree by Hilton Bodrum’daki iki otelin yönetimini devraldı 1955 yılından bu yana ...