Anasayfa / FLAŞ HABER / EN İYİ DÜĞÜN OTELİ OLMA YOLUNDA

EN İYİ DÜĞÜN OTELİ OLMA YOLUNDA

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM AVRUPA, RUSYA & CIS BÖLGESİNİN EN İYİ DÜĞÜN OTELİ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Mandarin Oriental, Bodrum lüks düğün turizminde mükemmeliyetçiliği ödüllendiren ve kutlayan dünyaca ünlü Destination Wedding Planner ACE Ödülleri tarafından Rusya, Avrupa ve CIS bölgelerinde ‘Wedding Property of the Year” kategorisinde kısa listeye kalmaktan dolayı mutluluk duyuyor. Bu sene altıncı yılını kutlayan DWP, ACE Ödülleri ile seçkin yetenekleri ve takdire şayan girişimleri öne çıkarırken aynı zamanda lüks düğün ve destinasyon düğünü alanlarında da fark yaratan kurumları ödüllendiriyor.

5 Mart’a kadar oylamaya açık olacak DWP ACE Ödülleri’nde Mandarin Oriental, Bodrum için oylamaya www.destinationweddingcongress.com/vote/ sitesi üzerinden katılabilirsiniz.

Bodrum Yarımadası’nın en eşsiz koylarından Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, sunduğu kişiselleştirilmiş düğün hizmetleriyle hayatlarınızı birleştireceğiniz günü sonsuza dek hatırlayacağınız bir deneyime dönüştürmeye davet ediyor. Ege Rivierası’nın muhteşem doğasının ferahlatıcı atmosferinde zarif çiçek aranjmanlarından dünyaca ünlü spa ve güzellik hizmetlerine, seçkin lezzetlerden oluşan menü alternatiflerinden lüks tekne seçeneklerine kadar akla gelebilecek her detay tecrübeli düğün planlayacıları tarafından titizlikle organize ediliyor.

DWP ACE ödüllerindeki adaylığının yanı sıra Mandarin Oriental, Bodrum açıldığı gün 2014’ten bu yana Robb Report, Telegraph Travel, Tatler Travel Guide, LEED Gold Certification Award, Condé Nast Traveller Readers’ Travel Awards, Haute Grandeur Awards gibi dünyaca ünlü ödüllerin sahibi. En son geçtiğimiz yıl 2018’de spasından restoranlarına, düğün hizmetlerinden konaklama ayrıcalıklarına kadar birçok alanda en iyi otel listelerine girdi. Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun “Dünyanın birçok önemli ödül organizasyondan onlarca uluslararası prestijli ödülü Mandarin Oriental, Bodrum’la ülkemize kazandırmaktan onur duyuyoruz. Bu ödüller, kendimizi her an misafirlerimizin beklentilerini aşmaya adadığımızın kanıtıdır. Aynı zamanda bu, efsanevi servis anlayışımızı Türk misafirperverliğimizle harmanlayan takımımız adına da büyük bir motivasyondur.” diyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’a ait öne çıkan ödül listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Spa Star Ödülleri 2018
The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum

International Hotel Ödülleri 2018
Uluslararası 5 Yıldızlı Standard
Türkiye’deki En Büyük Otel
Türkiye’deki En iyi Resort
Türkiye’deki En İyi Spa Oteli
Türkiye’deki En İyi Düğün Oteli
Avrupa’daki En İyi Resort
Avrupa’daki En İyi Spa Oteli
Uluslararası En İyi Spa Oteli

Condé Nast Traveller Readers’s Travel Awards, 2018
Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgelerinde En İyi 9. Otel

Haute Grandeur Ödülleri 2018-Mandarin Oriental, Bodrum
Dünya çapında En İyi Destinasyon Düğün Oteli
Türkiye’nin En İyi Düğün Oteli
Türkiye’nin En İyi Villa Resort’u

Haute Grandeur Global Restaurant Ödülleri – Bodrum Balıkçısı
Avrupa’nın En İyi Akdeniz Mutfağı
Türkiye’nin En İyi Manzaralı Restoranı
Türkiye’nin En İyi Deniz Ürünleri Restoranı
Türkiye’nin En İyi Türk Mutfağı

Haute Grandeur Global Restaurant Ödülleri – Assaggio
Avrupa’nın En İyi Doğal Manzarası
Türkiye’nin En İyi Romantik Atmosferi
Türkiye’nin En İyi Akdeniz Mutfağı
Türkiye’nin En İyi İtalyan Mutfağı

Haute Grandeur Global Spa Ödülleri – The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum
Avrupa’nın En İyi Sağlıklı Yaşam Spa’sı
Türkiye’nin En İyi Spa Resort’u

İncili Gastronomi Ödülleri 2018
Assaggio: 3 İnci Sahibi
Bodrum Balıkçısı: 3 İnci Sahibi
Kurochan by IOKI: 2 İnci Sahibi
Quality Management Ödülleri 2018
Ege Bölge’sinin En İyi Yönetilen Resort’u

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında
Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 135 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü Spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group hakkında
Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 21 ülkede ve bölgede, her biri grubun doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 30 oteli ve altı rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Mandarin Oriental ile ilgili görselleri www.mandarinoriental.com internet sitesinin Medya bölümündeki Fotoğraf Galerisi sekmesinden indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Sosyal Medya kanallarımızda bulabilirsiniz.
Instagram: @mo_bod
Ayrıntılı bilgi için:
Mandarin Oriental, Bodrum L`Appart PR
Alp Sayınlı İris Işık
Pazarlama Müdürü iris@lappartpr.com
asayinli@mohg.com +90 212 240 34 57
+90 252 311 18 88

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ 13. ETAP BİLGİLENDİRME SUNUMU BODTO’DA GERÇEKLEŞTİ

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi ...