Anasayfa / FLAŞ HABER / Diş hekimi Evrim Bulucu Eğitim Gümüşlük’te

Diş hekimi Evrim Bulucu Eğitim Gümüşlük’te

Diş hekimi Evrim Bulucu Eğitim Gümüşlükte faaliyete başladı.

Diş hekimi Evrim Bulucu Eğitim Gümüşlük’te geçtiğimiz gün muayenehane açtı.

Açılışa büyük bir katılım oldu.

Sağanak yağışa rağmen çok sayıda davetli ve Gümüşlük yaşayanının katıldığı açlışı törenine Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Belediye Başkan yardımcılarının yanı sıra siyasi parti temsilcileride geldi.

Açılış kurdelasının Kaymakam  Bilgehan  Bayar ve Belediye Başkan Yardımcısı İlknur Ülküm Seferoğlu kestiği açılış töreni müzik ve ikramlar eşliğinde devam etti

Gümüşlük’ta dolmuş yolu üzerinde köşe Kadıhan Market’in çok yakınında yer alan Evrim Bulucu Eğitim, Diş Muayenehanesini gezen davetliler, hem de uzun süre Bodrum Devlet Hastanesi’nde hizmet veren yaşamının büyük bölümü ve eğitimi Ege’de geçmiş yeni diş doktorları Evrim Bulucu Eğitim ile tanışmış oldular.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan diş hekimi Evrim Bulucu Eğitim’in muayenahanesinde diş röntgen cihazı dahil tüm modern tıbbi cihazlar bulunuyor.

12 senedir diş hekimliği yapan Evrim Bulucu Eğitim’in diş muayenehanesi Gümüşlüğün tam da merkezinde yer alıyor. Dolmuş yolu üzerinde köşedeki Kadıhan markete çok yakın bir konumda olan muayenehane aynı zamanda Gümüşlük – Bodrum dolmuş güzergahında bulunuyor.

Diş hekimi Evrim Bulucu Eğitim kimdir?

1985 yılında Isparta’da doğdu. 2003 yılında Isparta Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2003-2009 yıllarında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimimi tamamladı. Bir sene özel bir klinikte çalıştıktan sonra 2010 yılında Sağlık Bakanlığı’na bağlı İstanbul Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine atandı.

2013 yılında jandarma üsteğmen Deniz Eğitim ile evlendi ve eş durumuyla Bodrum Devlet Hastanesi Diş Tedavi ve Protez Merkezi’ne tayin oldu. Eşinin görevi nedeniyle Kızıltepe ve Düzce Ağız Diş Sağlığı Merkezlerinde görev yaptı. 2021 yılı Ekim ayında Bodrum Gümüşlük’teki muayenehanesini açtı ve hasta kabulüne başladı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

KAYMAKAM BAYAR VE BAŞKAN ARAS KARAOVA’DA ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BELEDİYE EKİPLERİ YAĞIŞ SIRASINDA VE SONRASINDA SAHADAYDI BAŞKAN ARAS “GEÇMİŞ YILLARDAKİ GİBİ ...