Anasayfa / FLAŞ HABER / ÇOCUKLUK ARKADAŞLARI, EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

ÇOCUKLUK ARKADAŞLARI, EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

Birbirlerini çocukluklarından bu yana tanıyan Bodrum’un sevilen iki genci, evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Bodrum’lu Hatice ve Şükrü Uysal’ın güzel kızları Pelin Uysal ve verdikleri hizmet kalitesiyle Bodrum’un en büyük iletişim, medya pazarlama ve reklam ajansı olan May Ajans’ın genç Başkanı Mehmet Kılınç, geçtiğimiz gün düzenlenen bir nişan töreni ile dünya evine giden yolda ilk adımı attılar.

Birbirlerini çocukluklarından bu yana tanıyan ve yaklaşık bir yıldan bu yana ciddi bir ilişki yaşayan Mehmet Kılınç ve Pelin Uysal, ilişkilerini bir üst adıma taşımak için karar aldılar. Bu doğrultuda, geçtiğimiz gün Türkkuyusu Mahallesi’nde bulunan kız evinde gerçekleşen kız isteme merasiminde gelini babasından isteyen Mehmet Kılınç’ın annesi Ayşegül Ülkü, “20 yıldır tanıdığım kızınızı, canımdan çok sevdiğim oğlum Mehmet’e istiyorum.” diyerek Pelin Uysal’ı Şükrü Uysal’dan istedi. Gençlerin kararına saygı duyduğunu belirten Şükrü Uysal da “Hayırlı olsun” dilekleriyle rızasını belirtti.

Ağırlıkla gelinen, aile, yakın akraba ve arkadaşlardan oluşan yaklaşık 60 kişinin katıldığı kız isteme töreni ardından kutlama Çiftlik Mahallesi’nde bulunan Ma’Kara’da gerçekleştirildi. Nişan merasiminin de yapıldığı mekanda gençlere yüzükleri, Mehmet Kılınç’ın dayısı Kemal Ülkü taktı. Aile ve arkadaşların takı takmalarından sonra başlayan gecede sahne alan Aymila Taşçı, davete katılanlara muhteşem bir gece yaşattı.

TOYGA İÇÖZÜ

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’A “DENİZDEN BAKIŞ” BAŞLADI

  TÜRKİYE’DE İLK KEZ SU ALTINDAN KIYI DENETİMİ BODRUM’DA BAŞLADI Bodrum’da kıyı ...