FLAŞ HABERSİYASİ

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mandalinci:

Bodrum, Büyükşehir’den hak ettiği yatırımı alacak

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, geçen dönemde kente uzun yıllar hizmet sağlayacak altyapısı sorununa yönelik önemli yatırımlar gerçekleştirildiğini hatırlatarak “Artık Bodrum’u çekim merkezi haline getirecek, estetiğiyle göze gelecek yatırımları hayata geçireceğiz. Bodrum Muğla Büyükşehir Belediyesinden de hak ettiği yatırım desteğini alacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışmaları kapsamında Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile MÜSİAD’a ziyaret gerçekleştirdi, kentin sorunlarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu. “Daha fazlası ve daha iyisi” hedefiyle yola çıktıklarını hatırlatan Mandalinci, sorunlara yönelik çözümleri ve yeni projeleri yakında kamuoyuyla paylaşacaklarını belirtti.

Bodrumda 45-50 yıllık konusu olan altyapı sorununa geçen dönem el atıldığını hatırlatan Mandalinci, “Osman başkanımızın Bodruma önemli hizmetleri oldu, elzem olan çalışmalar yapıldı. Bunlar da toprak altına yapılan, Bodrum’un önümüzü açacak çalışmalardı. Bodrum’un sorunlarını yakından bilen bir kişinin Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı olacak olması, bizim için büyük bir şans. Ahmet Aras başkanımız Muğla’da, ben Bodrum’da, yaşadığımız yeri güzelleştirmek, vatandaşlarımızın sorunlarını gidermek, mutlu olmalarını sağlamak için çalışacağız. Artık yapmamız gereken önceki dönem yer altına harcanan bütçeyi gözle görülür yatırımlara yöneltmek. İyi niyetli, güzel bir kadromuz var, Bodrum için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi.

Bodrum hak ettiği yatırımı alacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin gelirlerindeki en büyük payın Bodrum’dan gittiğini belirten Mandalinci, “Bodrum’un artık Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne katkısı oranında yatırım almalı. İstediğimiz bir ayrımcılık değil, Bodrum’un hak ettiği pay. Ahmet Aras başkanımızın da bu yaklaşımı sergileyeceğine inanıyorum, Bodrum hak ettiği yatırımları alacaktır” diye konuştu.

STK’larla işbirliği içinde, Bodrum için en iyisini bulma adına ortak akılda buluşacaklarını kaydeden Mandalinci, hizmet konusunda siyaseti bir araç olarak gördüğünü ve STK’larla ortak aklı hâkim kılarak önemli adımlar atacaklarını söyledi. STK temsilcileri iler fahri belediye meclis üyesi gibi çalışacaklarını ifade eden Mandalinci, “Belediye başkanı seçildiğimde, görmek istediğimiz, hayal ettiğimiz Bodrum için hep birlikte el ele çalışacağız” ifadesini kullandı.

STK temsilcileri ise genç ve dinamik başkanın Bodrum’a güzel hizmetler edeceğine inandıklarını belirterek, sorunlar ve çözüm önerilerini paylaştı, seçim yarışında başarılar diledi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu