Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUMLU İYİLER TORBA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BODRUMLU İYİLER TORBA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Esnaf ziyaretlerine aralıksız devam eden İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi, Torba Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Yarımada genelinde mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Bodrumlu İYİ’ler, Torba Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler dilediler. Gerçekleştirilen ziyaretlere İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Yönetimi ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Ethem Özgür Genç katıldı.

Torba Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi, hem İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in amaç ve hedeflerini anlattılar, hem de esnafın sorun ve sıkıntılarını yerinde dinlediler.

Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında ilk olarak Torba Mahalle Muhtarı Suat Kaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Bodrum Yönetimi, daha sonra ise ünlü karikatürist rahmetli Bedri Koraman’ın eşi Nil Koraman ve Türk Sinemasının unutulmaz oyuncularından Fatma Girik’i de ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler.

Bodrum Yarımadası’nda faaliyet gösteren tüm esnafların dertlerini ve sıkıntılarını yerinde dinlemeye çalıştıklarını ve 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek Genel Seçimlerde Cumhurbaşkanı Adayı olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamlarını getirdiklerini belirten Başkan Mehmet Onur Şahbaz; “Esnaflarımızın dertlerini yerinde dinlemeye gayret ediyoruz. Çözümlerini birlikte bulacağız. Esnafımıza İYİ Parti’mizi anlatmak ve Bodrum Yarımadamızın dertleri, problemleri nelerdir, insanlarımızın problemleri nelerdir bunları ilk ağızdan dinlemek için yolardayız. Bundan sonra da daha İYİ bir Bodrum için, daha İYİ bir Türkiye için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” dedi.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...