Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM, KENT’İN KOKTEYLİNDE BULUŞTU…

BODRUM, KENT’İN KOKTEYLİNDE BULUŞTU…

18 yıldır Bodrum’un ilk ve tek görsel yayın kuruluşu olarak faaliyetine devam eden Kent Medya Grubu’nun, Oasis AVM içerisindeki yeni yayın merkezi için bir kokteyl düzenlendi. Kent TV ekranlarından canlı yayınlanan kokteyle çok sayıda davetli katıldı.

Akşam saatlerinde Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz ve Asiye Poyraz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış kokteyline; Bodrum’un iş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatından yaklaşık 600 kişi katıldı. Sunu Event Trio’nun performansı ile renk kattığı açılışta davetliler, yeni hizmet binasını da gezip çalışanlardan bilgi aldılar.

Kent Medya Grubu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz, Bodrum’un ilk ve tek görsel yayın kuruluşu olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarını ifade ederek şunları söyledi;

“2000 yılından beri, tam 18 yıldır; “Hayatın her anında yanınızda” sloganıyla Bodrum’un, Bodrumlunun sesi, gözü, kulağı olmaya çalışıyoruz. Marka değeriyle, her alanda herşeyin en iyisine layık olan Bodrum için, çok daha güzel şeyler yapabileceğimizi de biliyoruz. İnşallah bu yeni yayın merkezimiz ve değişen yayın teknolojimizle birlikte, önümüzdeki günlerde çok farklı içeriklerle Bodrumlu hemşerilerimizin karşısında olacağız.

Çok kısa bir zaman öncesine kadar, Muğla’da 8 yerel televizyon kanalımız yayın hayatına devam ediyordu. Bugün ise Kent Tv ile birlikte sadece 3 kanalımız faaliyetine devam ediyor, diğerleri maalesef yayınlarına ara vermek durumunda kaldılar. Sırf bu durum bile verdiğimiz mücadelenin ne kadar zor, önemli ve değerli olduğunu gösteriyor. Tabi bu başarı bizden çok; bize inanan, güvenen, takip eden, sahip çıkan Bodrum’un ve Bodrumluların sayesinde oldu. Bizler hep Kent Tv’nin gerçek sahibinin Bodrum ve Bodrumlular olduğuna inandık. Yayın organlarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, demokratik hukuk ilkeleri çerçevesinde Bodrum ve Türkiye için söyleyecek sözü olan herkesindir. Kent Medya, Bodrum’un tüm renklerinin serbest kürsüsüdür.

Bodrum’un bağımsız, cesur ve objektif medya kuruluşu olarak Sedat Simavi’nin genç gazetecilere verdiği bir tavsiyeyi hep aklımızda tuttuk. Şöyle demişti Simavi, ‘Bu meslek, yorucu bir meslektir. Ama insan büyük bir zevk içinde çalışır. Kalemine daima efendi kal, uşak olmamaya gayret et. Mecbur kalırsan kır, ama satma!’

Bugün burada Kent ailesi birlikte olan bu muhteşem topluluğa bizlerle birlikte olduğu için teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Öte yandan Kent Medya Grubu’nun kokteyli dikkat çeken bir ilke de sahne oldu. Kokteyl için çiçek göndermek isteyen davetlilerin bunun yerine, ÇYDD ve Bodrum Sağlık Vakfı’na bağışta bulunarak eğitime destek verilmesinin rica edildiği davetlilerden çok sayıda isim bu kurumlara bağışta bulundu.

Sunu Event Trio’nun müzik performansı ve Mylasa Catering’in ikramlarıyla yaklaşık 3 saat boyunca keyifli vakit geçiren davetliler, yaz sezonu öncesinde bol bol sohbet etme ve fikir alış verişinde bulunma şansı yakaladı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Muğla OBM Araç Parkına Taze Kan

  Muğla Orman Bölge Müdürlüğü araç parkına ormancılık faaliyetleri ve orman yangınlarıyla ...