Anasayfa / HABERLER / EĞİTİM-TEKNOLOJİ / Bodrum Bahçeşehir Koleji’nden Dopdolu 23 Nisan Programı

Bodrum Bahçeşehir Koleji’nden Dopdolu 23 Nisan Programı

Bahçeşehir Koleji23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, evde kalma şartlarında fakat aynı duygular etrafında birleşerek coşkuyla kutlamak amacıyla; Türkiye’deki 128 kampüsünde eş zamanlı, online ve ortak bir tören programı gerçekleştirdi.

Online tören, tüm kampüslerde saat 10.00’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Bodrum Bahçeşehir Koleji Kurucusu Selçuk Haşar ile birlikte tüm yöneticilerin bir sınıfa konuk olarak katıldıkları törende öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte, hep bir ağızdan okunan şiirlerin, Atatürk’ün özlü sözlerinin ardından; 23 Nisan şarkıları ve 10. Yıl Marşı’yla 23 Nisan neşesini yaşadı.

  1. Yıl heyecanı, sosyal medya hesaplarından yapılan canlı yayınlarla gün boyu sürdü. “6 Çocuk 6 Konuk” temalı yayında, Erdil Yaşaroğlu, Cenan Adıgüzel gibi sevilen isimler, öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirirken; Kıraç konseri ve gururla söylenen İstiklal Marşı’yla “BK 23 Nisan Özel Programı” sona erdi.

“Tüm Öğrencilerimizi Sevgiyle Kucaklıyoruz”

 

Canlı törende tüm öğrencilere, “Siz neredeyseniz orası bayramdır.” diye seslenen Bodrum Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Barış Anıl Çakır; “Koronavirüs nedeniyle evlerimizde kaldığımız bu dönemde, eğitimciler olarak bizler de Ulu Önderimizin izinden yürüyor ve her şartta çocuklarımıza ulaşmaya, onlara en iyisini vermeye çalışıyoruz. TBMM’nin kuruluşunun 100. yılında, belki de dünyada eşi benzeri görülmemiş bir kutlama yapmanın gururunu yaşıyoruz. Bodrum Bahçeşehir Koleji Ailesi olarak evlerimizden kalplerine kurduğumuz köprüyle, tüm öğrencilerimizi sevgiyle kucakladık. En kısa zamanda okulumuzda öğrencilerimizle buluşmak en büyük arzumuz…” şeklinde konuştu.

Ayrıca gün boyu kampüsün sosyal medya hesaplarından paylaşılan; öğrencilerin 23 Nisan temalı resimlerinden oluşan ‘100.yıl Sanal Resim Sergisi’‘Koro öğrencilerinin seslendirdiği 23 Nisan şarkısı’, ‘Öğretmenlerin Sürpriz Kutlama Videosu’ duyguları taçlandırdı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

KAMUOYUNA BİLGİLENDİRME       Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile ilgili olarak ...