Anasayfa / FLAŞ HABER / Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu’da Burak Sezgin Spor Okulu

Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu’da Burak Sezgin Spor Okulu

Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu aile birliği üyeleri, Burak Sezgin ile yaptığı anlaşma sonucunda okulun spor salonunun yeniden düzenleneceği açıkladılar. Okul Aile birliği üyeleri yaptıkları açıklama ile, “uzun süredir uğraş verdiğimiz , spor salonu görüşmelerimizde nihayet sonuca ulaştık. Okul Aile Birliği olarak büyük bir başarıya imza atmış bulunuyoruz… Galatasaray Spor Kulübünü temsil eden milli basketbolcu Burak Sezgin ile anlaşma imzaladık. Voleybol, basketbol ve jimnastik branşları’nda faaliyet vermek üzere Okulumuz ve çocuklarımız için hayırlı olsun… Bu hafta sonu cumartesi pazar, spor salonumuzda ücretsiz spor okulunu tanıtım için deneme antrenmanı yaparak çocuklarla buluşacaklar ve birebir oynama fırsatları olacak” dediler

Bu anlaşma ile hem okula bir gelir, hem de öğrenciler için ciddi bir tecrübe olacağı belirtiliyor

Okul Aile Birliği üyeleri, spor kulübüyle , ilerisi için çok güzel planlamalar yaptıklarını , turnuvalar düzenleneceğinide ifade edildi.
Burak Sezgin ile yapılan anlaşma gereği, öğrenciler arası, baba-çocuk , anne-çocuk arasında karşılaşmalar organize edileceği ifade edilirken, spor salonuna yapılacak yeni düzenlemeler içinde klima da konulacağını açıklayan aile birliği üyeleri “ öğrenciler için her şeyin çok güzel olacağı” vurgulandı.

Burak Sezgin ise yaptığımız görüşmede “1 Ağustos itibari ile Bodrum Amerikan Koleji içinde volebol, basketbol, jimnastik branşlarında eğitim faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz. Bununla beraber olarak ta Galatasaray Voleybol Okulları olarak ta bir seçme merkezi olacak bir oluşuma gittik. Bu nedenle ikinci salona ihtiyacımız oldu. Bitez deki Gülümser Danacı Spor salonu ihalesini Okul Aile Birliği onayı ile kazandık. ”dedi . Sezgin, ayrıca salon için yapacakları düzenlemeleri okul öğrencilerinin de kullanabilmesinin sağlanacağını açıkladı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’a iki yeni DoubleTree by Hilton Oteli

DoubleTree by Hilton Bodrum’daki iki otelin yönetimini devraldı 1955 yılından bu yana ...