Anasayfa / FLAŞ HABER / AYŞE ARMAN SAĞLIK VAKFI ZİYARETİNDE “YAPACAK ÇOK ŞEYİMİZ VAR” DEDİ

AYŞE ARMAN SAĞLIK VAKFI ZİYARETİNDE “YAPACAK ÇOK ŞEYİMİZ VAR” DEDİ

Türkiye’nin tanınmış yazar, gazeteci ve köşe yazarlarından Ayşe Arman, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile birlikte vakfımızı ziyaret etti.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya’dan vakıfta verilen özel eğitim, rehabilitasyon, fizyoterapi, seramik atölyesi, Mozaik atölyesi, müzik ve dans atölyesi, drama atölyesi hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alan Sayın Arman ve Sayın Aras, tek tek gezdiği birimlerde eğitim alan özel öğrenciler ve aileleri ile yakından ilgilendiler. Ayşe Arman “bu vakıfta Bodrum kentimize yakışan hizmetler verilmekte, harikalar yaratılmakta. 23 yıldır sürdürülen bu hizmette katkısı olanlara çok teşekkür ediyorum. Vakıf faaliyetlerini yerinde gördükten sonra çok etkilendim, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfının toplumun her kesimini kucaklayan büyük ailesinin parçası olacağım İçin şimdiden heyecanlıyım, bu özel çocuklar, gönüllüler ve yönetim ile yapacak çok işimiz olacak.” dedi.

Vakıf başkanı İbrahim Akkaya “bu vakıf Bodrum halkının, Belediyemizin, kamu kurumlarımızın, iş insanlarımızın ve misafirlerimizin yarattığı ve üstüne titrediği bir kurumdur. 23 yıllık pratiği ile tüm ülkemize önerilecek bir model oluşturmuş olan Vakfımızda ana fikir; dezavantajlı yurttaşlarımız ile ilgili çalışmaların bir vicdan meselesinden çok yurttaşlık görevi olduğu fikridir. ” dedi. Tüm öğrencilerimiz, velilerimiz ve gönüllülerimiz ile tek tek sohbet ederek vakıfta öğrencilerin ve gönüllülerin yaptıkları ortak çalışmaların daha nasıl geliştirilebileceği hakkında Vakıf yönetimi ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Sayın Arman ve Sayın Aras’a ziyaretlerinde Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fatih Can Ekşi, Ülker İnan, Sadife Akdolu, Hüseyin Sabri Boyacı, Gözde Ağan ev sahipliği yaptılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Muğla OBM Araç Parkına Taze Kan

  Muğla Orman Bölge Müdürlüğü araç parkına ormancılık faaliyetleri ve orman yangınlarıyla ...