Anasayfa / FLAŞ HABER / SİANJİ WELL-BEING RESORT KAPLICA BODRUM HOTEL

SİANJİ WELL-BEING RESORT KAPLICA BODRUM HOTEL

ÜST DÜZEY TEDBİRLERİYLE 05 HAZİRAN’DA AÇILIYOR

Bodrum’un ilk lüks kaplıca oteli olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”küresel kırmızı alarma neden olan Koronavirüs sonrası yeni sezonu açmaya hazırlanıyor. 05 Haziran ayında kapılarını açacak olan otelde, Kovid-19’a karşı tesisin her köşesi, tüm çalışan ve misafirleri için kapsamlı üst düzey tedbirlerle kullanıma giriyor. Sağlığın her zaman öncelik listesinin başında olduğu Sianji Well-Being’te, misafirler bağışıklık sistemini güçlendiren programların yanı sıra doğadan gelen, zengin mineralli kaplıca suyun faydalarından da kişiye özel VIP odalarda yararlanabilecekler.

 

Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel, Ege’nin havası, Ley hattı geçen enerjik konumu, 4 ayrı sağlık ve diyet programı ve ödüllü SPA hizmetine tamamlayıcı tedavi unsuru olarak bilinen ‘kaplıca’sı ile kusursuz hizmet veriyor. Sianji Well-Being, evlere kapanarak geçirilen, kaygı ve yoğun stres dolu salgın travmasından arınmak isteyenlere sudan gelen şifayı sunuyor. Otel, Dünya Sağlık Örgütünün ‘pandemi’ olarak ilan ettiği koronavirüsü (kovid-19) sonrası aldığı çok kapsamlı önlemlerle kapılarını 05 Haziran tarihinde misafirlerine açmaya hazırlanıyor.

 

Sianji Well-Being’den İç Rahatlatan Tedbirler

Doğal termal su kaynağını denize karşı, lüks hizmet anlayışıyla sunan Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum, aldığı üst düzey tedbirleri ile hayatın normalleşme sürecinde kendini yenilemek isteyenleri davet ediyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

POLİSTEN AYAKKABI VE TOP HEDİYESİ 

  Bodrum’da basketbol ayakkabısı için bahşiş kutusunda biriktirdiği parası çalınan 17 yaşındaki ...