Anasayfa / FLAŞ HABER / Acıbadem, ihtiyaç duyduğunuz sağlık hizmetlerini evinizde karşılıyor!

Acıbadem, ihtiyaç duyduğunuz sağlık hizmetlerini evinizde karşılıyor!

EVDE KALARAK 7/24 SAĞLIK HİZMETİ ALMAK MÜMKÜN!

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen koronavirüs (Covid 19) nedeniyle uzmanlar her fırsatta ‘evde kal, sağlıklı kal’ uyarısında bulunuyorlar. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de hızla yayılan koronavirüsten (Covid 19) korunmak, özellikle ileri yaştaki kişiler, kronik hastalığı olanlar ve hamileler için yaşamsal önem taşıyor. Peki düzenli olarak sağlık hizmeti almak zorunda olan hastalar veya ani bir sağlık hizmeti ihtiyacı duyanlar, ne yapmalı? İşte bu ihtiyaçtan yola çıkan Acıbadem Sağlık Grubu, ‘Acıbadem Evinizde’  hizmetlerini geliştirdi. Bu yeni hizmet, Tüm Branşlarda Evde Doktor Muayenesi’, ‘Kadın Doğum Muayenesi’, ‘Bebek-Çocuk Muayenesi ve Aşı’, ‘Hemşirelik ve Girişimsel Hizmetler’in yanı sıra ‘Online Doktor Görüşmesi’ni kapsıyor. Bu sayede, sağlık ihtiyaçlarınız için hastaneye gidemediğiniz durumlarda dilerseniz doktorlar evinize geliyor; muayene, tanı, tetkik ve tedavi gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size evinizde sunuyor. Ya da dilerseniz, sadece ’Online Doktor Görüşmesi’ yapabiliyor ve doktorunuzun yönlendirmesine göre evde veya hastanede tanı, tetkik ve tedavi hizmetini alabiliyorsunuz.

Evde kal, sağlıklı kal!

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs (Covid 19) nedeniyle değil hastaneye gitmek, sokağa çıkmak bile artık büyük bir risk oluştururken; özellikle ileri yaştaki kişiler, kronik hastalıkları olanlar ve hamilelerin çok daha dikkatli olmaları gerekiyor. İşte bu noktada herkesin zihnine şu soru takılıyor: “Sağlık hizmeti alırken nasıl bir yol izlemeliyim?” Bu sorundan yola çıkan Acıbadem, her türlü sağlık ihtiyacınız için ‘Acıbadem Evinizde’ hizmetiyle sağlığınızı evinize getiriyor.

Acıbadem’den ‘Online Doktor Görüşmesi’ 

 

’Acıbadem Evinizde’ hizmetlerinden biri olan ‘Online Doktor Görüşmesi’  ile hastalar hastaneye gidemedikleri durumlarda; bulundukları yerden randevu alarak doktorlarına online ulaşabiliyor; muayene, kontrol ve ihtiyaç halinde tanı ve tetkik hizmeti alabiliyorlar. ‘Online Doktor Görüşmesi’nde tüm tıbbi süreç;  sağlık durumunuza göre, doktorunuzun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülüyor. Doktorunuzun değerlendirmesi doğrultusunda, uygun olan durumlarda online doktor randevusu veriliyor. Doktorunuzun tetkik istemesi halinde, örnek alım işlemi tercihinize göre, evinizde de yapılabiliyor. Yine, doktorunuz gerekli gördüğünde reçeteniz yazılıyor. Online randevu sırasında doktorunuz fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesi organize ediliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIK BOYLARINA DİKKAT

  Bodrum’da balıkçıların tezgahlarındaki balıklar Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ...