Anasayfa / FLAŞ HABER / DEKORASYON VE MİMARLIK FUARI AÇILDI

DEKORASYON VE MİMARLIK FUARI AÇILDI

    BODRUM YAPI-DEKORASYON VE MİMARLIK FUARI AÇILDI

Bodrum Concept Expo 2021 Yapı-Dekorasyon ve Mimarlık Fuarı Herodot Kültür Merkezinde ziyaretçilere açıldı.

İdeal Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarın açılışında bir konuşma yapan İdeal Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya “pandemi ve güç ekonomik koşullarda gerçekleştirdiğimiz bu fuar bizim Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz ilk etkinliğimiz. Buna rağmen sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi bizleri ileriye dönük umutlandırdı. Temizlik-hijyen ve güvenlik konusunda olabildiğince hassas davrandığımız bu fuarın gerçekleşmesinde bizlere destek olan Bodrum Belediyesi, Muğla ve Bodrum Ticaret Odasıyla fuara katılan sektör firmalarına sonsuz teşekkürler ediyorum. Bodrum’un sosyal ve ekonomik yaşamına bir nebze olsun katkımız olduysa ne mutlu bize.”

 Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Kaya ve Hüseyin Tutkun’la birlikte Bodrum’da bulunan yabancı ticaret heyetleri de fuarı gezerek bilgi aldılar.

23-25 Eylül tarihleri arasında Herodot Kültür Merkezinde gezilebilecek fuarın her yık tekrarlanmasını amaçladıklarını belirten organizasyon yetkilileri Aralık ayında aynı yerde Yatçılık sektörü ve tedarikçilerine yönelik bir fuarın da duyurusunu yaptılar.

Ayhan Ongun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Büyükşehir Bodrum’da DSİ Hatlarını Değiştiriyor

Büyükşehir Bodrum’da Sorun Yaratan DSİ Hatlarını Değiştiriyor Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel ...