Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM ROTARY KULÜBÜ’NE YENİ ÜYELER KATILDI

BODRUM ROTARY KULÜBÜ’NE YENİ ÜYELER KATILDI

 

 

Bodrum Rotary Kulübü toplantısında, özel misafirleri eşliğinde 14 yeni üyesi için üye kabul töreni organize edildi.

Bodrum da düzenlenen toplantıya, Rotary Kulübü 2440. Bölge Guvarnörü Ertan Soydan Guvarnör yardımcısı Vedat Altuglu da katıldı.

Yeni üyelerin kabul törenin de üyelerin rozetlerin,i Bölge Guvarnörü  Soydan ve yardımcısı Altuğlu ile Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Dilek Fora birlikte taktılar.

Toplumsal hizmetler yapmak amacı ile çalışmalar yürüten  Bodrum Rotary kulübüne yeni üye olarak Pınar Doyar, Banuhan Keten, Melisa Tekin, Gökhan Tekin,Halil Vural, Elif Mimaroğl, Neşe Metin, Hüseyin Zöngür, Serap Yenici, Sibel Tilbaç, Nurcan Alper, Murat Gökyokuş,  Handan İlağa, ve Onur üyesi  olarak Prof Özer Ozankaya   kulüp rozetleri takıldı.

Tören sırasında Klübe yeni üye kabul edilmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Bodrum Rotary Kulübüne tarihinde ilk defa aynı anda bu kadar çok üye kazandırmaktan  memnuniyet duyduğunu ifade eden Dönem Başkanı  Dilek Fora, Yönetim Kurulu ve tüm Klüp üyeleri ile birlikte çok mutlu olduklarını söyledi.

Üye kabul törenine katılan konuklar arasında, Konya Rotary Kulübü, Milas Rotary Kulübü, Rotaract Klübü, Karia Rotary Klübü, başkanları ile Guvarnör eşi Zehra Soydan ve  Klüp üyeleri katıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Polis Memuru Yangöz’den Acı Haber!

Ortakent’te operasyon düzenlenen bir adreste çıkan çatışmada ağır şekilde yaralanarak Bodrum Acıbadem ...