Anasayfa / FLAŞ HABER / 90 BİN METRE SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASI

90 BİN METRE SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASI

KARAOVA BÖLGESİNDE 90 BİN METRE SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Bodrum Belediyesi ekiplerince Karaova bölgesi genelindeki çalışmalarda 90 bin metre, 544.647.44 m²  yol yenilendi.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşık 5 ay önce başlatılan yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarında Tepecik, Kemer, Gökpınar, Mumcular, Mazı, Bahçeyakası, Çömlekçi, Pınarlıbelen, Güvercinlik, Sazköy, Kumköy, Çamarası, Yeniköy, Kızılağaç, Yalı, Çamlık mahallelerinde 90 bin metre sathi kaplama çalışması tamamlandı.

Ekipler sathi kaplama çalışmasının dışında Tepecik, Kemer, Mumcular, Mazı, Bahçeyakası, Kızılağaç, Yalı ve Çamlık mahallelerinde 3 bin 705 metre sıcak asfalt, Mumcular ve Karaova mahallelerinde bin 315 metre asfalt serimi gerçekleştirdi.

Sazköy mahallesi Damarası mevkiinde greyder ile bin 500 metre stabilize malzeme serimi yapan ekipler, Kemer Mahallesi’nde ise 520 metre kadastral yol açım çalışmasını tamamlarken, bin 200 metre uzunluğunda diğer kadastral yol açım çalışmasına devam ediyor.

Ekipler planlanan çalışmalar doğrultusunda Güvercinlik Mahallesi Çamlı ve Okul sokaklarda, Karaova Mahallesi 177Sokak ve Yeniköy Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

TUTUKLU SAYISI 3’E YÜKSELDİ

Bodrum’da 2 kişinin hayatını kaybettiği sahte içki olayıyla ilgili tutuklu sayısı 3’e ...