Anasayfa / FLAŞ HABER / 365 GÜN HUZURLU YAŞAM MİRAGE MARİNA’DA TANITILDI

365 GÜN HUZURLU YAŞAM MİRAGE MARİNA’DA TANITILDI

Bodrum’un merkezinde 365 gün huzurlu yaşamın adresi olmak için yola çıkan Mirage Marina Bodrum, kapılarını emlak sektörünün temsilcileri ve projeye ilgi duyanlar için açtı.

Bardakçı Koyu’na 5, Bodrum Marina’ya 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Mirage Marina Bodrum Projesi’nde hazırlanan iki farklı örnek evi ziyaretçilere açan proje sahibi Mustafa Asım Şat, gördükleri ilgiden ve sektörün ileri gelenlerinden projesinin aldığı beğeni ve övgülerden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Mirage Marina Bodrum havuz başında gerçekleştirilen kokteyle, Bodrum’un başarılı emlak danışmanları ve projeyi yakından takip eden yatırımcılar katıldı. Projede artık son dokunuşların yapıldığını ve 2018 yılında bitirmeyi planladıkları projelerini söz verdikleri tarihlerde teslim edeceklerini söyleyen Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. sahibi Mustafa Asım Şat, yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi.

”Biz, projemizi 365 gün yaşayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak tasarlarken, okullara, hastanelere, alışveriş merkezlerine yakın ve yılın her zamanı canlı olan Bodrum sosyal hayatına yürüme mesafesinde bir bölgeyi seçtik. Kısacası, yılın 12 ayında büyük şehir hayatının lüksleri ile kasaba hayatının kolaylıklarını bir arada yaşayabileceğiniz Bodrum’da, hayata geçirdiğimiz Mirage Marina Projemizden sadece bir ev almıyor, size hayatı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi arttıracak, dilediğinizde 12 ay yüksek kira getirisine sahip bir konut sahibi oluyorsunuz.

Bodrum’da 12 ay, 365 gün yaşamaya en uygun bölgede, içinde yaşayanlara hizmet veren, sosyal donatılara sahip, güvenlikli, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli olarak inşa ettiğimiz projemiz, sosyal yaşamı sevenler için Bodrum’da eşine az rastlanır bir yaşam alanıdır.

Gerek inşaat kalitesi, gerekse projenin seçildiği bölge açısından Bodrum’da 365 gün yaşama hizmet eden evlerimiz, sahibine huzur verirken, uzun vadede yapılacak konut yatırımları için, muhteşem manzaralı ve tam donanımlı müstakil yapılardan oluşan bir sitede, yüksek kira getirisine sahip olması da yatırımcılar için eşsiz bir fırsattır.

İster oturacağınız, ister gelir getirisi yönünden satın alarak yatırım yapacağınız evlerinizi Bodrum Merkezinden seçmeniz, daha ilk adımda risk almanızı engeller. Zira Mirage Marina Bodrum Projesi’nden satın alacağınız evlerinizi yazlık olarak veya 12 ay boyunca yüksek kira getirisi ile kullanıma açabilirsiniz.

Kısacası, günden güne göç alan Bodrum’da ev sahibi olacaksanız, otururken de, gelir getirisi olarak da size kazandıran bu projede yarattığımız muhteşem evlerden birine sahip olun. Öyle ki, projemizde yer alan evlerimiz bugünün şartlarında, kiralama karşılığında satın alırken ödediğiniz bedeli, 12 ila 15 yıl içinde geri alabilecek en doğru yatırımdır.”

PROJE HAKKINDA;

Side Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat A.Ş. sahibi Mustafa Asım Şat’ın projesi olan

Mirage Marina Bodrum, Mimar Bülent Köksüz tarafından tasarlanmıştır. Tasarlanan proje Bodrum’un geleneksel mimarisini çağdaş tasarım anlayışı ile buluştururken Bodrum’un geleceğinde bir yapı taşı olarak yer edinmeyi amaçlamaktadır. Tasarımında çağdaşlığı yakalarken Bodrum mimarisi ile bir bütünlük içinde olan Mirage Marina Bodrum, eşsiz deniz manzarası ve merkeze yürüme mesafesindeki konumuyla Bodrum’da bir ilk olarak göze çarpmaktadır.

Bardakçı Koyu’nda bulunan Mirage Marina Bodrum, 4.510 m2 arazi üzerinde, her biri deniz manzaralı 20 flat daireden ve 20 bahçe dubleksinden oluşmaktadır. Yüksek kalitede işçilik ve malzeme ile inşa edilen daireler ve dubleksler, 12 ay konforla yaşanacak şekilde yalıtım, ısıtma ve soğutma sistemleri ile donatılmıştır. Yenilikçi bir tarzla oluşturulan evler 24 saat çalışan güvenlik kameraları ve personeli ile korunmaktadır. Akıllı ev sistemleri ve hizmet personelleri ile de ev içi ve dışında pratik bir yaşam sunulmaktadır.

İçinde yaşayanlar için tüm konfor detaylarının düşünüldüğü evlerde banyo ve mutfakların iç dekorasyonunda 1. sınıf özel tasarım ürünler, seramik ve doğal taşlar kullanmıştır. Tavan tipi merkezi VRV klimalar ile yazın serin, kışın sıcak olan evler yılın her günü yaşanabilir hale getirilmiştir.

Mirage Marina Bodrum, masmavi deniz manzarası ve begonvillerle süslenmiş doğal bir yaşam alanı ile ortak havuz, restoran, resepsiyon, otopark, sauna, fitness salonu ve çocuk parkı gibi hayatı kolaylaştıracak pek çok özelliği bir araya getirmiştir. 400 m2’lik ortak havuz ve güneşlenme alanına ek olarak 1100 m2’lik ortak alanları ile ev sahiplerinin rahatlayabilecekleri bir ortam sunmaktadır.

2.600 m2’lik özel olarak bitkilendirilmiş botanik bahçesi içinde, engelli çocuklara uygun olarak tasarlanmış çocuk oyun parkının yanı sıra spor aletleri ve dinlenme alanı da yer almaktadır. Engelli çocuk parkı aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi niteliği taşımaktadır.

Bodrum Marina’ya 10 dakika, Bardakçı Koyu’na 5 dakika yürüme mesafesinde olan Mirage Marina Bodrum, yanı başındaki Yel Değirmenleri ile eşsiz bir koy manzarasına ve konuma sahiptir. Şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunurken aynı zamanda doğal sakinliği ile huzurlu bir yaşamın kapılarını açmaktadır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BİLİM ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Bodrum’da okullarda gerçekleştirilen Bilim Şenlikleri başladı. Bodrum Çırkan Mahallesi’ndeki Şehit Mahmut Coşkunsu ...