Anasayfa / FLAŞ HABER / 2020 BAYK KIŞ TROFESİ ANA SPONSORU SCHÜCO

2020 BAYK KIŞ TROFESİ ANA SPONSORU SCHÜCO

Bodrum’da yatların heyecanla beklediği start düdüğü 18.01.2020 tarihinde
SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ’ nde çalacak..

SCHÜCO ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü düzenlenen kış trofesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 7 ayaktan oluşacak ve  31 Mayıs 2020 da yapılacak ödül töreni ile de sona erecek.

Türkiye’deki en seçkin yarışçıların büyük  ilgi gösterdiği SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ’ ne bu sene de 40 teknenin üzerinde katılım bekleniyor. Zorlu kış havasından Bahar havasına kadar nerede ise 4 mevsimi içinde barındıran SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ, rekabetçi yarış koşulları ve son ana kadar nefes nefese süren mücadelelerin sergilendiği bir platform sunuyor.

SCHÜCO hakkında;
SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir;
SCHÜCO; pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugününve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.
Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.
Firma 80’in üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup 2019 yılında yıllık 1.749 milyar Euro’luk bir ciroya ulaşmıştır.
Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da Show roomları bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIK BOYLARINA DİKKAT

  Bodrum’da balıkçıların tezgahlarındaki balıklar Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ...