FLAŞ HABERHABERLER

Zehra Natıka Köylü, Son Yolculuğuna Uğurlandı

 

Bodrum’un tanınmış simalarından Zeki Köylü’nün annesi Zehra Natıka Köylü, yaşamını yitirdi. Cenazesi, bugün toprağa verildi. 

CHP Eski İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi Eski Başkanı, ve Ticaret Odası Eski Meclis Başkanı Zeki Köylü’nün ve Hatice Vartel in annesi 90 yaşındaki Zehra Natıka Köylü, bir süredir yaşlılığa bağlı rahatsızlıklar nedeniyle tedavi görüyordu. 2 çocuk annesi Zehra Natıka Köylü, Muğla da özel bir hastanede  yapılan tıbbi mùdahalelere  rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. 

Köylü için bugün Yeniköy Camii’nde Cuma namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Törene ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras,  İYİ Parti Kalkınma ve Turizm Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ile çok sayıda seveni katıldı. 

Batıka Köylü, Bodrum’un ulu çınarlarından birisi olarak Eskiçeşme mahallesinde ikamet ediyordu.

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum geçmiş dönem ilçe başkanı ve Muğla il Genel Meclisi ve Bodrum Ticaret Odası eski Meclis Başkanı, Boder Başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi, Toloman Otel sahibi turizmci Salih Zeki Köylü’nün ve Bitez Deniz Otel’in sahibi turizmci Hatice Varter’in sevgili annesi Zehra Natıka Köylü nün cenazesi öğle namazına müteakip Bodrum Yeniköy caminden kaldırılıp Bitez mezarlığında toprağa verildi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu