Anasayfa / HABERLER / YENİ TREND BOPER’E EN GÜÇLÜ AJANS

YENİ TREND BOPER’E EN GÜÇLÜ AJANS

 Personel giyiminin güvenilir adresi BOPER, May Ajans ile gücüne güç katacak.

 

Personel giyiminin yeni adresi BOPER, Bodrum’da tam kapsamlı ajans hizmeti sunan ve her biri konusunda uzman çalışanlarıyla müşterilerine maddi manevi kazanç sağlayan May Ajans ile el sıkıştı.  May Ajans’ın kurucusu Ayşegül Ülkü ve BOPER’in kurucusu Melek Güdücüoğlu Durak tarafından imzalanan sözleşme sonrasında May Ajans, BOPER için bir yıl boyunca sosyal medya hesaplarının yönetimi, ajans hizmetleri ve PR alanında tam kapsamlı bir ajans hizmeti sağlayacak.

 

Çalışanların güvenliği, rahatlığı ve modern görünüşü düşünülerek tasarlanmış kıyafet ve üniformaları ürettirmenin en önemli öncelikleri arasında olduğunu belirten marka sahibi Melek Güdücüoğlu Durak, ticaretin en canlı olduğu turizm merkezlerinin başında gelen Bodrum’un personel giyim ihtiyacını karşılamak için faaliyete başladıklarını ifade etti.

 

BOPER’in, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak, çalışanların ölçülerine özel olarak hazırlanan kıyafetleri kaliteli ve ekonomik olarak ürettiklerini belirten Melek Güdücüoğlu Durak, yaptığı açıklamada;

 

“Ürünlerimiz, rahat ve güvenli bir çalışma ortamı sağlarken, firmanızın imajını da güçlendirecektir. Hastane, restaurant, otel, denizcilik, inşaat, mağaza ve güvenlik gibi alanlara yönelik üretilen iş kıyafetlerimiz, işlevsel olmasının yanı sıra estetik olarak da fark yaratmaktadır.

 

Yasal gereklilikleri eksiksiz bir şekilde karşılayan hizmet anlayışımızla satış sonrasında da yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kalite standartlarından ödün vermeden üretilen iş kıyafetlerimizi, en hızlı şekilde size ulaştırmak öncelikli misyonumuzdur. BOPER olarak her aşamada incelikli ve titiz bir hizmet vereceğimizin garantisini veriyoruz.” Dedi.

 

Ayşegül Ülkü tarafından kurulan ve bünyesinde hepsi alanında uzman, 11 kişilik bir ekiple çalışan May Ajans, büyük şehirlerde iş yapan tam kapsamlı ajansların verdiği tüm hizmetleri Bodrum’da müşterilerinin ayağına getirmeyi başarmış, Bodrum’un bu alandaki en büyük markası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

 

Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran May Ajans, Bodrum’un önemli simgelerinden biri olan yeni müşterileri Veli Bar için, grafik, tasarım, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, PR hizmetleri, prodüsksiyon hizmetleri ve günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya yönetimi gibi hizmetler üretecektir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

OKALİPTUS AĞAÇLARINDA BUDAMA İŞLEMİ TAMAMLANDI

  Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Cafer Paşa Caddesi ...