Anasayfa / HABERLER / SİYASİ / Yazgan Şoförler Odasını Ziyaret etti.

Yazgan Şoförler Odasını Ziyaret etti.

Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Ali Server Yazgan seçim çalışmaları kapsamında Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını ziyaret etti.

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının 9 Şubat’ta yapılacak seçimlerinde yeniden aday olan Başkan Aytekin Çanakcı’ya seçim çalışmalarında başarılar dilemek ve belediye başkanlığı seçimlerinde aday çalışmalarını anlatmak amacıyla yapılan ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Aytekin Çanakcı’ya yapılan ziyarete Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Akif Demiröz, Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Ali Server Yazgan ve Ak Parti Bodrum İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Ali Server Yazgan, ziyaret sırasında yapılan ve  hayırlı olmasını dileyerek başladığı konuşmasında,”Memleket için hayırlı olsun. Tabiki hepimizin amacı şartları daha iyi ve üretken hale getirmek. Herkes kendi sektöründe her şeyin iyisini güzelini düşünüyor. Bizlerde sizlerde öylesiniz. Sizlerin de sektöründe  sorunlar olduğunu biliyorum. Sektörün içinde değilim ama izliyor, biliyorum. Arkadaşlarımızdan, yazılı basından öğreniyoruz. Sizlerin bizlere aktarmak istediğiniz sorunlar varsa onları duymak isteriz.” dedi.

Başkan Aytekin Çanakcı ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,9 Şubat’ta yapılacak seçimlerin ardından bizlerde sizleri ziyaret edeceğiz. Şoförler odası olarak çok büyük bir projemiz var. Allah kısmet ederse Konacık mevkiinde 2500 metrekare bir yer adımıza tahsis edildi. Satışı çıkacak, bunun içinde sizden yardım istiyoruz.  Ankara’dan bitecek bir işimiz. Hazine arazisinin yazışmalarını yaptı. Kale ve Milli Emlak arasındaki yazışmadan sonra Ankara’ya geçecek.” dedi.

Çanakcı bu projeyle bugüne kadar yapılmayan şeyleri yapmak için çalıştıklarını belirterek, ”Şoför esnafının en büyük gideri mazot. Bunun için şoför esnafına hizmet vermesi için bir benzin istasyonu kurmak istiyoruz. Arka tarafında iki tarafı büyük bir dükkan şeklinde taksicilere, minibüsçülere ve servisçilere hizmet edecek araç bakım servisi düşünüyoruz.  Orta kata ise biraz daha modernleştirip hizmet binası yapacağız. En üst katıda şoför esnafımızın veya dışarıdan gelecek tekliflere de açık olacak şekilde sünnet, düğün salonu gibi bir şey düşünüyoruz.  Tek amacımız büyükşehir’e yakışan bir şoförler odası olsun istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkan Aytekin Çanakcı, daha sonra  Şöförler Odasısı bina girişinde bulunan maket üzerinde yapacakları proje hakkında  Ali Server Yazgan ve ekibine anlattı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Polis Memuru Yangöz’den Acı Haber!

Ortakent’te operasyon düzenlenen bir adreste çıkan çatışmada ağır şekilde yaralanarak Bodrum Acıbadem ...