Anasayfa / FLAŞ HABER / “Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi”

“Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi”

Şekerbank, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile protokol imzaladı 

Şekerbank, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ kapsamında protokol imzaladı. Protokol çerçevesinde, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı olan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçları için finansman desteği sağlanacak.

 

Şekerbank Bodrum Şubesi ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ kapsamında protokol imzalandı. Şekerbank Bodrum Şube Müdürü Petek Atalay ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez arasında imzalanan protokol çerçevesinde; bölgede bulunan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin, yaz sezonuna hazırlanırken gerekli tüm finansman ihtiyaçları ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ kapsamında karşılanacak.

 

Protokol imza töreninde konuşan Şekerbank Bodrum Şube Müdürü Petek Atalay; “Bu paketle işletmelere, yeni sezona hazırlanırken sadece kredi değil hem finansman hem de destek hizmetleri içeren bankacılık çözümleri sunuyoruz. Paket sayesinde işletmeler, kendi ihtiyaçlarını karşılarken, yerel tedarik zincirleri üzerine yayılacak dinamizm ile sektörün bölgesel ekonomiler için katma değer üretme gücünü de yükseltebilecek” dedi.

 

Destek kredileri ile ihtiyaca özel çözümler…

Paket kapsamında sunulan “Turizm Destek Kredisi” ile işletmeler, 18 aya varan vadelerle ve sezon sonu ödeme imkanıyla sezon öncesi tamir, bakım masraflarını ve ekipman ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilecek. “Turizm Yatırım Kredisi” ve “Turizm Taşıt Kredisi”nden  6 aya kadar geri ödemesiz, 60 aya varan vadelerle ve sezonda aylık taksit ödemeli olarak yararlanılabilecek. Acenteler, sabit komisyonlu teminat mektubuyla ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilecek. Turizmciler, kısa vadeli finansman ihtiyaçlarını ise “Turizm Kredili Mevduat Hesabı” ile ilk 3 ay 300 TL’ye kadar, faizsiz olarak temin edecek.

 

30 yıl vadeli konut kredisi sunuyor

Şekerbank, sektörün 30 yıl vadeli ve tahsis ücretsiz tek konut kredisi olan “Turizme Özel Her Şey Dahil Konut Kredisi” ile işletmelere, yılda en az bir kere dönemsel ödeme imkanının yanı sıra ekspertiz ve ilk yıl Dask/Konut sigortaları hediye edecek.

 

Üreten Kart ile ATM’de kredi imkanı…

Bankacılık işlemlerini tek platformda toplayan, hem business kart hem de banka kartı özelliği ile Avrupa ve Türkiye’de ilk ve tek kart olan Üreten Kart, işletmelere ticari alışverişlerinde ödeme yaparken esneklik sağlıyor, işletmelerin 7/24 ATM’den taksitli ticari kredi başvurusu yapılabilmesinin yanı sıra onaylanan kredilerin ATM’den çekilebilmesine de imkan veriyor.

 

Bir yıl ön ödemesiz, teknik danışman destekli EKOkredi Yalıtım

Turizm işletmeleri ayrıca enerji verimliliği yatırımlarının finansmanına yönelik sunulan EKOkredi ürünleri ile yatırım büyüklüğü ve türüne bağlı olarak, 1 yıla kadar ödemesiz, İZODER teknik danışmanlığı ile binalarının yalıtımını yaptırabilecek.

 

Elektrik faturalarında %11 indirim

Banka ayrıca ‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ kapsamında Zorlu Enerji ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde işletmelere, otomatik ödeme talimatı ile 150 TL üzeri elektrik faturalarında %11 oranında indirim imkanı da sağlıyor.

 

Sigorta priminin bir taksidini Şekerbank ödeyecek

Turizme Özel Birikimli Hayat Sigortası, Turizme Özel Leasing Paketi ve Turizme Özel Sigorta Paketi ürünleri ile turizm sektöründe hizmet veren işletmelerin işlerini ve risklerini güvence altına alan Şekerbank, turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere sektörün en geniş kapsamlı sigorta paketini sunuyor. Birikimli hayat planı hizmetinden faydalanan müşterilerin bir taksidini de Şekerbank ödeyecek.

 

Yüzde doksan indirimler Hesaplı Paket’te

‘Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ bünyesinde yer alan Hesaplı Paket Hizmeti ile işletmelere hesap işletim, EFT ve havale ücretlerinde yüzde 90’a varan indirim sağlanıyor. “Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi’ alan müşterilere özel, ulusal ve yerel bir çok markada indirimler de sunuluyor.

 

Ücretsiz web sitesi kurma imkanı

Diğer yandan işletmelere, uretenedestek.com web sitesi üzerinden sağlanan servisler ile kendi web sitelerini yapma imkânı da verilirken, Şekerbank müşterilerinin avantajlı fiyatlardan yararlanarak alışveriş yapabildikleri indirimo.com.tr’de ürünlerini tanıtma ve online satış imkanı da tanınıyor.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’a iki yeni DoubleTree by Hilton Oteli

DoubleTree by Hilton Bodrum’daki iki otelin yönetimini devraldı 1955 yılından bu yana ...