Anasayfa / FLAŞ HABER / TATİLCİLER BODRUM LOKUMU İLE KARŞILANDI

TATİLCİLER BODRUM LOKUMU İLE KARŞILANDI

Torba Uygulama Noktası’ndan ilçeye giriş yapan tatilciler, Bodrum lokumu ile karşılandı.

Kurban Bayramı dolayısıyla Bodrum’a gelen çok sayıda araç Torba Uygulama Noktası’nda kontrol ediliyor. Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu da Torba Uygulama Noktası’na gelerek trafik uygulamasını yakından inceledi. Bodrum’a gelen tatilcilere hoş geldiniz deyip bayramlarını kutlayan Bodrum Kaymakamı Yılmaz, sürücülere dikkatli olmaları konusunda uyarılarda da bulundu.

Kaymakam Bekir Yılmaz, tatilcilere Bodrum Yadigarı adlı Bodrum mandalinasından yapılan lokumdan ikram etti. Uygulamadan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden tatilciler de Kaymakam Yılmaz ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kaymakam Yılmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Biliyorsunuz Bodrum çok önemli bir turizm merkezi. Bu bayram dönemlerinde nüfusumuz çok artıyor. Tabi bu her alanda sorunları büyütüyor. Trafikte de ciddi sorunlar oluşuyor. Biz tüm arkadaşlarımızla trafikle ilgili ve ilçedeki misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için gerekli her türlü tedbiri aldık. Trafik denetimi de bunlardan birisi. İşte bu noktada da emniyet müdürümüzle birlikte denetim yapıyoruz, vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Bayramlarını kutluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODRUM VE KEŞAN TSO KARDEŞ ODA

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkan ...