Anasayfa / FLAŞ HABER / TAŞIMALI EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN YEMEKLERİ BODRUM ÖĞRETMENEVİNDEN

TAŞIMALI EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN YEMEKLERİ BODRUM ÖĞRETMENEVİNDEN

Bodrum Yarımadasında eğitim ve öğretim gören taşımalı öğrencilerin yemekleri Bodrum Öğretmenevi ve Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mutfaklarında hazırlanarak öğrencilere ulaşmaya başladı. Özel sektöre göre daha fazla beğenilen yemeklerden okullara bol miktarda gönderilmesi nedeni ile taşımalı harici öğrencilerde faydalanıyorlar.

Bodrum Yarımadasında bulunan 1224 taşımalı öğrenciden 724 öğrenciye 8 noktada Bodrum Öğretmenevi, 500 öğrenciye ise Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mutfaklarında hazırlanan yemekler veriliyor.

Bu sene ilk kez uygulanan yöntem ile kamu kurumları tarafından sağlanan hizmetler hakkında Bodrum Öğretmenevi Müdürü Mete Kabadayı “ciddi bir altyapı ile kendi çocuklarımız ve kendimizin de gönül rahatlığı ile yediğimiz yemekleri üretip öğrencilerimize servis ediyoruz” dedi.

Konu ile ilgili görüşleri alınan Bodrum Pınarlıbelen Dr. Kerim Nilgün Cangır İlkokulu Müdürü, öğrencileri ve öğretmenleri uygulamadan çok memnun olduklarını belirttiler. Müdür Ulvi Üresin “Geçen sene özel bir şirket getirdi yemeği, çoğu zaman ziyan oldu yemek yenmeyecek şekildeydi. Bugün onikinci günümüz geçen seneye kıyaslarsak çok güzel yemekler geliyor. Yeterli miktarda geliyor hatta taşımalı dışındaki öğrencilerimiz de yemek yiyebiliyor. Öğretmenevi müdürümüze ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...