Anasayfa / DUYURULAR / SEYMEN:HALKIMIZIN BÜYÜK BAYRAMINI KUTLU OLSUN

SEYMEN:HALKIMIZIN BÜYÜK BAYRAMINI KUTLU OLSUN

 CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen’in 30 Ağustos mesajı:

 “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmış, milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde; Kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, 30 Ağustos Zaferi ile tüm mazlum halklara da örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş olan milletimiz, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Onurla, kıvançla 94. yıl dönümünü kutladığımız bu zaferin kazanılmasında en önemli etken Türk Ulusu’nun kendisine olan güveni ve inancıdır. Bugün gelinen aşamada ülkemizde iç ve dış düşmana karşı birlik ve beraberlik içerisinde olmanın ve ülkeyi yönetenlerin öngörüleri ve ürettikleri politikaların önemini bir kez daha görmüş bulunuyoruz.

Bu kapsamda Türk Halkının vatan toprağını düşman işgalinden kurtardığı Zafer Bayramımızın anlam ve değerini en kalbi duygularla idrak ederek coşkulu bir şekilde kutlaması gerekmektedir.

Zaferimizin büyük önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyor, halkımızın bu büyük bayramını yürekten kutluyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi

Bodrum İlçe Başkanı

Recai Seymen”

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODTO MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİNE DEVAM EDİYOR

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ...