Anasayfa / FLAŞ HABER / ŞAMPİYON RALLİ OTOMOBİLLERİ VE PİLOTLAR SEVENLERİ İLE BULUŞUYOR!

ŞAMPİYON RALLİ OTOMOBİLLERİ VE PİLOTLAR SEVENLERİ İLE BULUŞUYOR!

27 yıl sonra Bodrum’da gerçekleştirilecek ilk Ralli etkinliği Oasis’te başladı. Şampiyonlara ait ‘Efsane Ralli Otomobilleri Sergisi’ 9 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek. Ralli Şampiyonları Murat Bostancı, Burak Çukurova, Kemal Gamgam ve Uğur Soylu da 9 Nisan Cuma günü, Oasis’te gerçekleşecek söyleşi ile merak edilen soruları cevaplayacak!

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV), Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, Karya Otomobil Spor Kulübü işbirliği ile Oasis’in sponsor olduğu Ralli Bodrum, 27 yıl sonra Bodrum’da gerçekleştirilecek ilk ralli olacak. Aralarında, Ralli Şampiyonları Serdar Bostancı, Kemal Gamgam gibi isimlerin de otomobillerinin bulunduğu ‘Efsane Ralli Otomobilleri Sergisi’ 9 Nisan’a kadar Oasis Meydan’da ziyaret edilebilecek.

Şampiyon pilotlar 2015 Avrupa Ralli Kupası Birincisi Murat Bostancı, 2007-2018 Türkiye Ralli Şampiyonu Burak Çukurova, 2010 Türkiye Historic Ralli Şampiyonu Kemal Gamgam ve 2019 Türkiye Ralli Sınıf N Birincisi Uğur Soylu, 9 Nisan Cuma günü, saat 18.00’de gerçekleşecek söyleşi ile merak edilen soruları cevaplamak için ralli meraklıları ile buluşacak.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM BELEDİYESİ’NDEN KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ

KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ   İlçemiz Yalıkavak Mahallesinde 2012 yılında verilmiş olan Enerji Piyasası ...